<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Fırat Kalkanı'nda IŞİD saldırısı: 1 şehit, 4 asker yaralı Fırat Kalkanı harekatında terör örgütü IŞİD'in saldırısında 1 askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığı bildirildi.

4 Ocak 2017 Çarşamba

Fırat Kalkanı'nda IŞİD saldırısı: 1 şehit, 4 asker yaralı Fırat Kalkanı harekatında terör örgütü IŞİD'in saldırısında 1 askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığı bildirildi.

Fırat Kalkanı'nda IŞİD saldırısı: 1 şehit, 4 asker yaralı 
Fırat Kalkanı harekatında terör örgütü IŞİD'in saldırısında 1 askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığı bildirildi.
Suriye'de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı'nda terör örgütü IŞİD'in saldırısında 1 asker şehit oldu, 4 asker de yaralandı.

Suriye'de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı'nın 134'üncü gününde Türk askerlerinin bulunduğu bölgeye terör örgütü IŞİD unsurları saldırdı. Saldırıda 1 asker şehit olurken, 4 asker de yaralandı. Yaralı askerler ambulans ve helikopterler ile Kilis ve Gaziantep'teki hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı. 
Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı da saldırıda yaralanan askerlerin bulunduğu Gaziantep'teki hastanelere giderek sağlık durumlarına ilişkin bilgi aldı. Saldırıda şehit olan askerin cenazesi ise askeri helikopter ile Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/