<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Obama'nın kızı 'esrar' içip dağıtırken görüntülendi

9 Ocak 2017 Pazartesi

Obama'nın kızı 'esrar' içip dağıtırken görüntülendi
Obama'nın kızı 'esrar' içerken görüntülendi
ABD, Başkan Barack Obama'nın kızının esrar içtiği iddiasını tartışıyor. Sosyal medya, Malia Obama'nın görüntülerini konuşuyor.
 ABD Başkanı Barack Obama’nın 18 yaşındaki kızı Malia Obama’nın esrar içerken görüntülendiğinin iddia edilmesi ülkede günün konusu oldu. Twitter, ‘Bırakın hayatını yaşasın‘dan ‘Bu kafayla Harvard’da işi zor‘a uzanan mesajlarla doldu taştı.
DOKUZ SANİYELİK VİDEO
Önümüzdeki yıl Harvard Üniversitesi’nde okumaya başlayacak olan Malia Obama’nın, Chicago’da katıldığı Lollapalooza müzik festivalinde esrar içerken görüntülendiği iddia ediliyor. Radar Online sitesinin yayınladığı dokuz saniyelik videoda, önde bir kadın dans ederken arkada Malia Obama görünüyor.
GİZLİ SERVİS’İN BURNUNUN DİBİNDE…

Radar Online Malia’nın bu sırada esrar içtiğini, bir görgü tanığının da ‘havada esrar kokusu aldığını’ öne sürdü. Jerrdin Selwyn adlı 18 yaşındaki tanık, “Malia benden birkaç metre uzaktaydı ve marijuana kokusunu alabiliyordum. Ona sigarayı bir erkek verdi, en azından bir nefes aldı. Birkaç dakika sonra da Malia sigarayı ona geri verdi” dedi. Selwyn, bu sırada Malia’yı korumakla görevli olan Gizli Servis personelinin de yakınlarında olduğunu söyledi.
SOSYAL MEDYA DALGA GEÇTİ
Chicago’nun başkenti olduğu Illinoi eyaletinde, 10 grama kadar marijuana taşımak yasalken, görüntüler sosyal medyanın diline düştü. Tepkilerin bazıları şöyle:

“Malia, genç bir insan. Bırakın hayatını yaşasın.’

“Malia Obama esrar içiyor ama elindeki telefonu yapan şirketin kurucusu Steve Jobs da içiyordu.”

“Şunlardan sadece biri önemli: Malia Obama bir fırt esrar içmiş / Trump, Hillary’ye suikast düzenlemekle ilgili bir ‘şaka’ yapmış.”


“BWAHAHAHAHA!! İnsanlar, kendileri esrar içip bir yere gidemezken Malia Obama esrar içip Harvard’a gideceği için öfkeli.”
“Malia Obama’nın esrar içmesi, George W. Bush’un Irak’ı işgal etmesinden bu yana bir başkanın çocuğunun yaptığı en şoke edici şey.”

https://www.blog-cannabis.com/2016/08/10/tel-pere-telle-fille/
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/