<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Adaleti ve yetkisinin üzerini çiğneyip iş adamından 50 bin dolar rüşvet alan hakim bakın kim çıktı? (Erdoğan'ın diploması desek belki bir şey hatırlatır?)

20 Nisan 2017 Perşembe

Adaleti ve yetkisinin üzerini çiğneyip iş adamından 50 bin dolar rüşvet alan hakim bakın kim çıktı? (Erdoğan'ın diploması desek belki bir şey hatırlatır?)Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Adaleti ve yetkisinin üzerini çiğneyip iş adamından 50 bin dolar rüşvet alan hakim bakın kim çıktı? (Erdoğan'ın diploması desek belki bir şey hatırlatır?) 
Rüşvet aldığı gerekçesiyle gözaltına alınan İstanbul 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı H.A.'nın Erdoğan'ın 'sahte diploma' haberlerine erişim yasağı getiren hakim olduğu iddia edildi.İstanbul Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı H.A'nın rüşvet aldığı iddiasıyla gözaltına alınmıştı.
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Fehmi Tosun, gelen bir ihbar üzerine harekete geçti. Bir avukatın İstanbul Anadolu 3. Ağır Ceza Başkanı H.A.’nın müvekkili iş adamından rüşvet talep ettiği ihbarı üzerine soruşturma başlatıldı.
Sulh Ceza Hâkimi olduğu dönemde verdiği tahliye kararı nedeniyle 50 bin dolar rüşvet istediği iddia edilen hâkim H.A.’nın, paranın Pendik’te avukat olan S.B’nin bürosuna getirilmesini istedi.
Suçüstü yapıldı
Önceden seri numaraları alınmış 50 bin doları ünlü iş asamı F.İ, Pendik’teki avukatlık bürosuna getirdi. İş adamı F.İ’nin binaya girmesinin ardından hâkim H.A. de binaya girdi. 1.5 saat sonra iş adamı F.İ binadan ayrılırken Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekili Abdurrahman Üşenmez ve polisler binaya girerek H.A.’yıve avukat S.B’ye suçüstü yaparak gözaltına aldı.sözcü

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/