<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Ankara Üniversitesi’nde dinci ve ülkücü faşistler öğrencilere saldırdı: 2 yaralı var

14 Nisan 2017 Cuma

Ankara Üniversitesi’nde dinci ve ülkücü faşistler öğrencilere saldırdı: 2 yaralı var


Ankara Üniversitesi’nde dinci ve ülkücü faşistler öğrencilere saldırdı: 2 yaralı var 
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde dinci ve ülkücü faşistlerden oluşan bir grup, sınavdan çıkan üniversite öğrencilerine bıçaklar ve sopalarla saldırdı. Öğrenci İnisiyatifi üyesi iki öğrenci yaralandı.
Ankara Üniversitesi’nde sınava girmek için gelen öğrencileri sınava sokmamaya çalışan dinci ve ülkücü faşistlerden oluşan grup; üniversitelilerin sınava girmesini engelleyemeyince, sınavın olduğu yerde kapıda beklediler.
Sınav sonrasında Hukuk Fakültesi’nden çıkan üniversitelilere saldıran çeteye, polis ve Özel Güvenlik hiçbir şekilde müdahale etmedi.
Saldırıya uğrayan Öğrenci İnisiyatifi üyesi iki üniversiteli sopa darbeleri alırken birinin elinde derin bir bıçak yarası bulunuyor. Yaralanan üniversitelilerin tedavisi devam ediyor.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/