<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: ARABAYA BİNDİRİP ZORLA TECAVÜZ ETTİ

29 Nisan 2017 Cumartesi

ARABAYA BİNDİRİP ZORLA TECAVÜZ ETTİARABAYA BİNDİRİP ZORLA TECAVÜZ ETTİ

Denizli’de, internette satış sitesine ilan veren kızı kandırdıkları ileri sürülen şahıslar genç kızı silahla tehdit ederek tecavüz ettiği söylenildi. Bu sarsıcı olay Denizli Gündemine bomba gibi oturdu.
Olay dün, Pamukkale ilçesine bağlı Karakurt Mahallesi, Gökpınar Baraj göleti yanındaki ormanlık alanda gerçekleşti. Denizli’de bir cam fabrikasında çalışan ve evli olduğu öğrenilen 26 yaşındaki S.E. iddialara göre kıyafet alma bahanesiyle, geçimini sağlamak için internet sitesi üzerinden kıyafet satışı yapan üniversite öğrencisi 24 yaşındaki B.D. ile diyalog kurdu. Kıyafetleri ablasına göstereceklerini söyleyen şahıs, kızı arabaya bindirip silahla tehdit ederek tecavüz ettiği söylenildi. Dokuzkavaklar Mahallesine ahlaksız şahıs tarafından bırakılan genç kız, karakola giderek şikayette bulundu.

Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlileri, bölgedeki MOBESE ve iş yerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek harekete geçti. S.E.’yi kısa sürede yakalayan polis yaptığı aramada S.E.’nin üzerinde, olayda kullandığı belirlenen kuru sıkı tabancayı buldu. Emniyette sorgusu biten S.E., sağlık kontrollerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Mahkemede ifadesi alınan ve yüzündeki ve kollarındaki tırnak izleri dikkat çeken S.E., tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/