<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Ataması yapılmadığı için bunalıma giren matematik öğretmeni valilik önünde soyundu!

20 Nisan 2017 Perşembe

Ataması yapılmadığı için bunalıma giren matematik öğretmeni valilik önünde soyundu!

Ataması yapılmadığı için bunalıma giren matematik öğretmeni valilik önünde soyundu!

Ataması yapılmadığı için bunalıma giren ve Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edilen 31 yaşındaki matematik öğretmeni, hastaneye götürülürken yakınlarının elinden kaçarak Valilik önünde soyundu.
En az 100 bin öğretmen açığı bulunmasına rağmen öğretmen ataması yapmayan AKP, eğitim emekçilerine bunalıma sürüklemeye devam ediyor. Manisa Valiliği bu sabah bir öğretmenin eylemine sahne oldu. 

İzmir'in Ödemiş ilçesinde yaşayan ve uzun süredir ataması yapılmadığı için psikolojik bunalıma giren 31 yaşındaki matematik öğretmeni, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi. Adı öğrenilemeyen matematik öğretmeni, yakınları tarafından hastaneye götürülürken kaçarak Manisa Valiliği önündeki Cumhuriyet Meydanı'nda çırılıçıplak soyundu. Polislerin müdahale ettiği matematik öğretmeni, olay yerinden alınarak uzaklaştırıldı. Sol haber

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/