<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Barış Yarkadaş'ın Canlı yayında çok sert 'Havuz medya' tepkisi!

24 Nisan 2017 Pazartesi

Barış Yarkadaş'ın Canlı yayında çok sert 'Havuz medya' tepkisi!Görüntünün olası içeriği: yazı

Tepkisi Canlı yayında çok sert 'Havuz medya' tepkisi!
CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Referandum günü Kartal'da saldırıya uğrayan CHP'lilerle ilgili havuz medyasının yaptığı haberlere çok sert tepki gösterdi.

CHP’li Vekil Barış Yarkadaş, Sözcü Gazetesi’nde çıkan ve “Referandum Gazileri” başlıklı haberin yanlı bir şekilde havuz medyasında yayınlanmasına ve saldırıya uğrayan CHP’lilerin saldırıda bulunmuş gibi gösterilmesi için “Ben böyle ahlaksızlık, böyle alçaklık görmedim” diyerek tepki gösterdi.
CHP Milletvekilleri Barış Yarkadaş, Fikri Sağlar, Onursal Adıgüzel ve Ali Şeker, pazar günü sandık başında saldırıya uğrayan CHP üyesi Melisa Yet ile Fatma Yılmaz'ı ziyaret etmişti. 
Sözcü Gazetesi de bu haberi manşetine taşımış ve mağdurların son durumunu okuyucusuna duyurmuştu. CHP’li üyelere yapılan saldırı, birçok kesim tarafından tepki ile karşılanmıştı.
Havuz medyası da tepkileri dindirmek ve saldırganlara sahip çıkmak için saldıranların 50 kişilik grup değil CHP’li kadın üyeler olduğu yalanını manşetine taşıdı. 
Yarkadaş Halk TV canlı yayınında Takvim Gazetesi’ne; “İçinizde biraz ahlak vicdan kırıntısı kaldıysa gelin Melisa Yet ile Fatma Yılmaz'ın adresleri var. Gidin orada beraber ziyaret edelim. Bütün raporlar, saldırganların kimlikleri elimizde, azıcık vicdan kırıntısı, azıcık etik ahlak varsa gidin haberini yapın” diye seslendi.. 


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/