<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: ÇOK ÖNEMLİ YAYALIM!: OKUYAN PAYLAŞSIN ;)

15 Nisan 2017 Cumartesi

ÇOK ÖNEMLİ YAYALIM!: OKUYAN PAYLAŞSIN ;)
ÇOK ÖNEMLİ YAYALIM!: OKUYAN PAYLAŞSIN ;) 

Oy hırsızlığına karşı cep telefonunuzla görev alabilirsiniz! 

16 Nisan günü hepimize düşen en büyük 2 görev; oy vermek ve sonrasında oylarımıza sahip çıkmak. Bu hiç de zor değil arkadaşlar. Mümkünse oy sayımında sandık başında duruyoruz ki buna kimse itiraz edemez. Müşahit olma imkanınız yoksa bile, yapabileceğiniz çok basit bir işlem var. Sonrasında sonuç tutanakları sınıf kapılarına asıldığında, ulaşabildiğimiz kadar tutanağın fotoğrafını çekip, cep telefonlarımıza indireceğimiz bu mobil T3 Türkiye Tutanak Sistemi'ne yüklüyoruz. İndirmek ve yüklemek oldukça basit. Oy ve ötesi tarafından geliştirilen bu sistem CHP parti merkezi tarafından da şiddetle öneriliyor ve tutanakları parti merkezine nasıl ulaştırırım sorusuna ve tembelliğine çözüm getirmiş oluyor.

⚠ İNDİRME LİNKİ: http://oyveotesi.org/t3/

Linkten daha kapsamlı açıklamayı okuyup, uygulamayı hemen indirerek başlayabilirsiniz. Çorbada tuzunuzun olması için bir fırsattır bu size. 17 Nisan sabahı aydınlık, huzur dolu bir sabaha uyanabilmek için SANA ihtiyacımız var bunu unutma..
Bir de, o gün oy kullanmaya giderken, müşahit arkadaşlar için yanınızda götüreceğiniz bir ufak su, gofret, bisküvi gibi paketlenmiş bir gıda çok hora geçecektir. Çünkü muhalefet partileri referandum çalışmalarında sınırlı bir bütçeye sahip oldukları için buna pek fırsat kalmıyor. Sabahın 7'sinden akşama kadar bizler için orada bulunan gönüllü müşahitlerimizi mutlu edelim.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/