<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Daha önce tüm dedikleri çıkan medyumdan korkunç iddia Dünya O'nu konuşuyor

13 Nisan 2017 Perşembe

Daha önce tüm dedikleri çıkan medyumdan korkunç iddia Dünya O'nu konuşuyor


Daha önce tüm dedikleri çıkan medyumdan korkunç iddia Dünya O'nu konuşuyor
Brezilya bu medyumu konuşuyor: Bir futbol takımı...
Brezilya'nın Chapecoense takımının trajik şekilde uçak kazasıyla hayatlarını kaybetmeleri üzerine detaylar konuşulmaya başlandı. Brezilyalı bir medyumun konuyla ilgili daha önceki açıklamaları ise ülkede en çok konuşulanlardan.Brezilya'nın Chapecoense takımını taşıyan uçağın düşmesiyle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Carlinhos isimli medyum 8 ay önce bir Brezilya takımının uçak kazasında yok olacağı tahmini yaptı.
Brezilya'nın Chapecoense takımı trajik bir uçak kazasına kurban giderken, kazayla ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı.

2014 Dünya Kupası yarı finalinde Brezilya'nın Almanya'ya 7-1 yenileceğini; aynı turnuvada Neymar'ın sakatlık geçirerek kupaya veda edeceğini de önceden açıklayan Carlinhos'un kazayla ilgili de önceden tahminler yaptı.
'BUNU NOT EDİN FUTBOL TAKIMININ TAMAMI ÖLECEK'
Mart ayındaki tahminleri sosyal medyaya düşen Carlinhos, "Bir futbol takımının tamamı uçak kazasında ölecek. Bunu not edin, bu dediğim bir buçuk yıl içinde gerçekleşecek" yorumu yaptı.
DÜNYA KUPASI MAÇLARINI DA BİLDİ
Tam adı Jose Ferreira dos Santos Carlinhos olan 53 yaşındaki medyum, 2014 Dünya Kupası öncesi maçları öncesi yaptığı tahminlerin tutmasıyla, büyük yankı yapmıştı.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/