<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Devlet Bahçeli'den çok sert çıkış

13 Nisan 2017 Perşembe

Devlet Bahçeli'den çok sert çıkışGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, mizahi görüntü ve yazı


Devlet Bahçeli'den çok sert çıkış
MHP Lideri Devlet Bahçeli Star TV'de referandumun seyrini değiştirecek açıklamalarda bulundu.
Referandum'a sayılı saatler kala MHP Lideri Devlet Bahçeli'den olay yaratacak açıklamalar geldi. 
Bahçeli Eyalet sistemini dillendiren Cumhurbaşkanı Danışmanlarına yüklendi. Bahçeli ayrıca buna tepkisiz kalınmasına da sert tepki gösterdi.
Bahçeli, ""Cumhurbaşkanı Başdanışmanı eyalet de gelecek diyor ve Cumhurbaşkanı da buna ses çıkarmıyorsa Ülkücüler'in kalan 2 günde kararı ne olabilir?" diye sordu. 
Ben olsam görevden alırım
MHP Lideri Devlet Bahçeli referandumun seyrini değiştirecek şu açıklamaları yaptı:
Sayın Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın dolaşmadığı yer kalmadı. Şimdi bir danışman kalkıyor biy eyalet sisteminden bahsediyor. Bunlar ya Ak Parti'nin hedefini sabote ediyorlar ya da bir iç pazarlıkla görevlendirilmiş konuşmacılar mı bunlar? Bunları zaman gösterecek.
Bahçeli, "Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, 'eyalet de gelecek' diyor ve Cumhurbaşkanı da buna ses çıkarmıyorsa Ülkücüler'in kalan 2 günde kararı ne olabilir?" diye sorarak, "Ben Cumhurbaşkanı'na şikayetimi iletmedim. Böyle danışman olmaz. Benim danışmanım olsa o saatte görevden alırım." dedi.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/