<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Gurbetçi bir Türk vatandaşımız patlamış ama tam patlamış. Neymiş Avrupa bizi kıskanıyormuş!

23 Nisan 2017 Pazar

Gurbetçi bir Türk vatandaşımız patlamış ama tam patlamış. Neymiş Avrupa bizi kıskanıyormuş!

Gurbetçi bir Türk vatandaşımız patlamış ama tam patlamış. Neymiş Avrupa bizi kıskanıyormuş!

Neymiş Batı Bizi Kıskanıyormuş
Ulan Senin 80 Bin Liraya Aldığın Mazda Arabayı Yunanistan’da 25 Bin Liraya Satıyorlar, Senin 34 Bin Liraya Aldığın Eski Kasa BMW’yi Burada 6 Bin Liraya Satıyolar, Batı Senin Neyini Kıskansın Lan Çomar?
Sen 15 Liraya Dolmalık Biber Alıyorsun Burada Dana Pirzola 14 Lira Dangalak, Batı Senin Neyini Kıskansın? .

Çocuk Tecavüzünde Dünya Lideri Olduğunu Mu Kıskansın? Kadına Şiddette Dünya İkincisini Olmanı Mı Kıskansın? Eğitimde 120 Ülkeden 109. Olduğunu Mu Kıskansın? Kendi Milletinden Oy Çalan Hükümetini Mi Kıskansın? Bitmiş Turizmini,Tekstilini,Sanayini Mi Kıskansın? Samanı Amerika’dan Kurbanlık Hayvanı Arjantin’ten İthal Etmeni Mi Kıskansın? Çöken Ekonomini Mi Kıskansın?

5 Milyon Suriyelinizi Mi Kıskansın?

Artık Irak Ve Suriye İle Aynı Kategoride Anılan Bir Ülke Olmanızı Mı Kıskansın? Batıda En Düşük Asgari Ücret 5 Bin Lirayken Sizin 1300 Liralık Asgari Ücretinizi Mi Kıskansın? Batıda En Düşük İşsizlik Maaşı Ücreti 7 Bin Lirayken Senin 900 Liralık İşsizlik Ücretinizi Mi Kıskansın?
Bizim Burada Emekli Sandığı, Sgk, Bağkur Pirimi Ödemek Diye Birşey Yok, Maaşından Hiç birşey Kesilmiyor, Kim Olursan Ol Yaşın Dolduğunda Devlet Tarafından Emeklilik Hakkına Kavuşuyorsun
Burada Fabrika Bekçiliğinden Emekli Olan Bile Her Yıl Ailesini Alıp Dünya Turuna Çıkıyor Senin Gibi Elinde Kumanda Televizyon Karşısında Aptal Osmanlı Dizileri Seyretmiyor Be Avanak!
Ulan Biz Burada Öğrenim Gören Stajyerlere Bile Ayda 820 Euro Staj Maaşı Veriyoruz, Hemde Yeme İçme, Eğitim, Lojman Ve Sağlık Hizmetleri Dahil Tamamen Herşey Bedava
O Çocuk 2 Ay Stajyer Maaşını Biriktirip Aşağıdaki Bu Bmw’yi Alıyor Üstüne De 140 Euro Parası Artıyor Be Gerizekalı Batı Senin Neyini Kıskansın Lan!

Gurbetçi bir vatandaşımız..


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/