<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Hayır ve Ötesi: ‘Ölülere oy kullandırıldığını tespit ettik’

20 Nisan 2017 Perşembe

Hayır ve Ötesi: ‘Ölülere oy kullandırıldığını tespit ettik’Résultat de recherche d'images pour "‘Ölüler"

‘Ölülere oy kullandırıldığını tespit ettik’
Hayır ve Ötesi Koordinasyon Kurulu Üyesi Doğan Ergün şaibeli başkanlı referandumundaki hilelerle ilgili, “Biz artık ölülerin mezardan kaldırılıp oy kullandırıldığını da tespit etmiş durumdayız” dedi.
Hayır ve Ötesi Koordinasyon Kurulu Üyesi Doğan Ergün, Tele1 ekranlarında Ece Zereycan’ın sunduğu Gün Bitiyor programına konuk oldu. Şaibeli başkanlık referandumundaki hilelerle ilgili gündem yaratan ön raporlarının detaylarını açıklayan Doğan Ergün, referandum sürecindeki hileler konusunda yaptıkları çalışmanın geçmişteki referandum ve seçimler ile gelecekteki oylamalar açısından da son derece öğretici olduğunu vurguladı.

'2010'DA FETHULLAH GÜLEN'İN DEDİĞİNİ BUGÜN AKP YAPTI'
Doğan Ergün, canlı yayında çarpıcı bir tespitlerini aktararak başkanlık referandumunda ölmüş yurttaşlar adına oy kullanıldığını belirlediklerini ifade etti. Ergün, "“2010 Referandumu’nda Fethullah Gülen ne dediyse bugün Adalet ve Kalkınma Partisi ve iktidar onu yapmıştır, yapmaya gayret etmiştir. Biz burada ilk defa açıklıyoruz: Biz artık ölülerin mezardan kaldırılıp oy kullandırıldığını da tespit etmiş durumdayız” açıklamalarında bulundu.
Résultat de recherche d'images pour "‘Ölüler"
Resim meksikada ölüler günü çalışmasından

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/