<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Hulusi Akar’ın islamcı gençliğinden bir kare daha!

29 Nisan 2017 Cumartesi

Hulusi Akar’ın islamcı gençliğinden bir kare daha!

Hulusi Akar’ın islamcı gençliğinden bir kare daha!

Abdullah Gül ve Fehmi Koru ile Londra’daki fotoğrafı servis edilen Hulusi Akar’ın bu kez de Necip Fazıl ve Gül’le bir fotoğrafı servis edildi.
Son günlerde AKP’de Saray’a yakın çevrelerin hedefi haline gelen Abdullah Gül ile Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın Kayseri Lisesi’ne dayanan dostlukları sır değildi. Ancak bu dostluğun liseden sonra da sürdüğü servis edilen bir fotoğrafla ortaya çıktı.

Fehmi Koru, Abdullah Gül ve Şükrü Karatepe’nin 1976-78 yılları arasında Londra’da Exeter Üniversitesi’nde öğrenim gördükleri sırada Hulusi Akar’ın ziyaretine ait fotoğraf çok konuşuldu.
Ancak bu kez servis edilen fotoğraf, Abdullah Gül ile Hulusi Akar’ın Kayseri Lisesi yıllarından bir fotoğraf servis edildi.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/