<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: İntihar eden erkek öğrencinin tecavüze uğradığı ortaya çıktı

15 Nisan 2017 Cumartesi

İntihar eden erkek öğrencinin tecavüze uğradığı ortaya çıktıRésultat de recherche d'images pour "İntihar eden erkek öğrencinin tecavüze uğradığı ortaya çıktı"

İntihar eden erkek öğrencinin tecavüze uğradığı ortaya çıktı
Eskişehir’de, 4 gün önce intihar eden öğrencinin tecavüze uğradığı iddia edildi. Olay bir arkadaşının polise giderek kendisine tecavüz edildiğini beyan etmesi üzerine ortaya çıktı
Eskişehir’in Sivrihisar İlçesi’ndeki meslek lisesinde okuyan D.C adlı erkek öğrenci, 4 gün önce kendisini asarak intihara kalkıştı. İpten indirilen D.C., çağırılan ambulansla, Eskişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak D.C., doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. D.C.’nin cenazesi, yakınları tarafından Ankara’nın Polatlı İlçesi’ne götürülerek toprağa verildi.
D.C.’nin intiharının ardından ismi açıklanmayan bir okul arkadaşı, polise gidip kendisine 3 kişinin tecavüz ettiğini belirterek, “Bu kişiler D.C.’ye de tecavüz etmiş olabilirler. D.C.’de bu yüzden intihar etmiş olabilir” iddiasında bulundu. Harekete geçen polis ekipleri, işsiz olan 25 yaşlarındaki Y.S. ile birlikte 3 kişi gözaltına alındı. Emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Y.S. cinsel saldırı suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, diğer 2 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Bu arada Polatlı’dan Sivrihisar’a gelen D.C.’nin yakınlarının serbest kalanlardan bir kişiye ait işyerinin camlarını kırdığı belirtildi.

Kaynak: Miliyet
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/