<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: "Şaibe Yok Yüzde Yüz Hileli Seçim Var."

22 Nisan 2017 Cumartesi

"Şaibe Yok Yüzde Yüz Hileli Seçim Var."


"Şaibeli değil Yüzde Yüz Hileli Seçim"
Referandumda şaibe iddiaları sürerken Avrasya Kamuoyu Araştırmaları Merkezi Başkanı Kemal Özkiraz, "Bizim tahminimiz yüzde 53 hayırdı. Yüzde 53'ün çok üzerinde hayır çıktı" dedi.
Referandum sonrası şirketini kapatma kararı alan AKAM Başkanı Özkiraz, "Problemimiz sandıktan ne çıktığı değil, sandığa ne girdiği. Sandığa giren çıkmadı zaten problem burada. Hayır oyları yüzde 53'ün çok üzerinde" dedi.
Özkiraz, KRT'de Haber Merkezi programında Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtladı.
"Şaibeli demek doğru düzgün yapılıp yapılmadığı belli olmadığı anlamındadır. Bu seçim şaibeli değil, bu seçim yüzde yüz hileli bir seçimdir, yüzde yüz eminim" diyen Özkiraz, "Problemimiz sandıktan ne çıktığı değil, sandığa ne girdiği. Adalet KalkınmaPartisi sandıktan çıkanı değil, sandığa giren millet iradesini yok sayıyorlar. Sandığa giren çıkmadı zaten problem burada. Sandığa giren belli, sandığa net olarak hayır girdi. Bizim tahminimiz yüzde 53 hayırdı. Yüzde 53'ün çok üzerinde hayır çıktı" ifadelerini kullandı. http://www.halkizbiz.com
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/