<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Şaibeli seçim sonuçları protesto ediliyor!

16 Nisan 2017 Pazar

Şaibeli seçim sonuçları protesto ediliyor!Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, kalabalık ve yazı
Şaibeli seçim sonuçları protesto ediliyor!
Yurdun dört bir yanında evlerin camına çıkan yurttaşlar, referandum sonuçlarını tencere tava çalarak, 'Hükümet istifa' sloganlarıyla protesto etti.
İstanbul'un Beyoğlu, Kadıköy, Erenköy, Şişli ve Beşiktaş ilçelerinde sonuçlar tencere ve tava çalınarak protesto edildi. Yurttaşlar tepkilerini "Her yer hayır, her yer direniş" sloganıyla dile getirdi.
Referandum sonucunun yüzde 51 olarak çıktığı İstanbul'un Beyoğlu, Kadıköy, Erenköy, Şişli ve Beşiktaş ilçelerinde, sonuçlar tencere ve tava çalınarak protesto edildi.

Beşiktaş'ta da yurttaşlar sonucu "Hayır kazandık" pankartı açarak protesto etti.
İzmir Bornova'da bir araya gelen yurttaşlar sloganlar eşliğinde Bornova Meydanı'na yürüyüşe geçti. YSK açıklama yapana kadar sokakta olacağız diyen yurttaşlar; "Bu daha başlangıç mücadeleye devam", "Direne direne kazanacağız" sloganları attı.
22.53 Osmanbey'de halk ses çıkarıyor.

22.53 Osmanbey'de halk ses çıkarıyor.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/