<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Siz helal sevişme, doğru namaz öğrenirken PKK Adana'da Özel Okul Açtı!

23 Nisan 2017 Pazar

Siz helal sevişme, doğru namaz öğrenirken PKK Adana'da Özel Okul Açtı!Résultat de recherche d'images pour "PKK Adana'da Özel Okul Açtı!"


Siz helal sevişme, doğru namaz öğrenirken PKK Adana'da Özel Okul Açtı!
Bu sayfam hacklendiği için yeniden düzenliyorum.
o şerefsizi bir gün bulduğumuzda....!!!
Orijinali şu adrestedir. 
Oradaki tüm videoları indirmek için...

YARATILIŞ KİTABI: Yar.38: 15 Yahuda onu görünce fahişe sandı. Çünkü yüzü örtülüydü.
Tevrat'ta Eski çağlarda kadının örtünmesi fahişe olduğunu gösterdiği yazılıdır.
Tevrat 
HÂKİMLER: Hak.19: 2-3 Ama kadın onu başka erkeklerle aldattı. Sonra adamı bırakıp Yahuda 'ya, babasının Beytlehem'deki evine döndü. Kadın dört ay orada kaldıktan sonra kocası kalkıp onun yanına gitti. Gönlünü hoş edip onu geri getirmek istiyordu. Yanında uşağı ve iki de eşek vardı. Kadın onu babasının evine götürdü. Kayınbaba damadını görünce onu sevinçle karşıladı. 
2. TARİHLER: 2.Ta.15: 9 Efrayim'den, Manaşşe'den, Şimon'dan gelen birçok İsrailli, Tanrısı RAB'bin Asa'yla birlikte olduğunu görünce onun tarafına geçti. Asa bu gelenlerle Yahuda ve Benyamin halkını bir araya topladı. İNDİR...
Doğru namazın yolu doğru cinsel birleşmeden geçer.

"Cinsel ilişki namazdan daha önemli!"

Akşam gazetesinden Sibel Ateş Yengin'e konuşan Sibel Üresin, çok tartışılan 'Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir' açıklamalarına yeni bir boyut kazandırdı. Üresin'e göre, doğru namazın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor. 21 Ocak 2013
Doğru namaz için doğru cinsel birleşme yapın, doğru sevişme, birleşme namazdan önemlidir.
"CİNSEL İLİŞKİ NAMAZDAN DA ÖNEMLİ"

Yaptığı açıklamalarla çoğu kadın ın nefretini kazanan, soyadı üzerinden 'Üremesin' esprileri türetilen, "Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir" diyen yaşam koçu Sibel Üresin'e, Ali Rıza Demircan'ın 'Sevişmek ibadetle aynıdır' açıklamaları üzerine yaptığı "Cinsel ilişki namazdan bile önemlidir" açıklaması hatırlatıldı.
Hz. Muhammed bile sex için namazı bırakıp eve gitmiştir. 
"CİNSELLİK BİR İBADETTİR"

"Namaz yerine cinsel ilişkiyi mi koyuyorsunuz?" sorusuna Sibel Üresin şu cevabı verdi:
"Birinin yerine diğerini koymuyorum. Doğru namaz kılmanın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor. Kıyaslamak yanlış. Cinsellik bir ibadettir. Cinsellik o kadar tabu ki konuşmak bile insanları rahatsız ediyor, edepsizlik olarak algılanıyor. Konuşulmadığı için sıkıntı var. Helalinden bir cinsel ilişkiden doğan çocukla, haramla girilen cinsel ilişkiden doğan çocuğun yaradılışları aynı mı? Doğru namaz kılmak iyi abdest almaktan geçiyorsa, Allah'a iyi kul olmanın koşulu da sağlıklı döllenmektir. Bu yüzden önceliklidir. "
SAĞLIK: TÜRBAN,TESETTÜR-SAĞLIK İLİŞKİSİ
1- Üstün Kırdar – Fi
2- Bernard Cornwell (Kutsal Kâse'nin Peşinde) Cilt1
3- Bernard Cornwell (Kutsal Kâse'nin Peşinde) Cilt2 İNDİR
Hiç bir kadın kendi kendini örtecek kadar şaşkın değildir, kadınları örten din de değildir, kadınları örten erkeğin kendisine olan güvensizliği, korkusu bir tür sapkınlığıdır.
Konu hakkında önerdiğim yazı… ERKEK KADINI NİYE ÖRTTÜ?
Birilerinin "özgürlükler" adına savunmakta oldukları sıkmabaş modasının ve kara çarşafın tarihi kökleri ve toplumsal anlamı. KARAÇARŞAFIN TARİHÇESİ
Mut'a nikâhını toplumun tartışmasını sağlamak. Kadın politikacıdan 'seks kölesi' önerisi!
MARDİNLİ ROJİN HAMİLE BIRAKILDI, İDAM EDİLDİ. İLK EŞCİNSEL NAMUS CİNAYETİNİN FETHULLAH GÜLEN'LE NE İLGİSİ VAR MARDİNLİ ROJİN HAMİLE BIRAKILDI, İDAM EDİLDİ
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın sevgilisinin evli bir kadın olduğunu biliyor muydunuz? BBC Tayyip Erdoğan'ın iki eşi olup olmadığını sordu
Yargıtay imam nikahına verilen cezayı bozdu. Şimdilik biz kaybettik siz kazandiniz!
İslam Tek Eşliliği Emretmiş midir? Konuyla ilgili Ayetlerden.
Sibel Üresin, "Türkiye'ye Yahudi şeriatı gelsin!" Zaten her yaptıkları Talmuda (Yahudi şeriatı) uygun. 
Bazıları merak edip soruyor, bu kadının mesleği nedir diye.
Bir kadın eşime arkadaşımla sevişmesini önerdim dese siz ne düşünürsünüz?
Hacı ana diye bir kavramı anımsayın...
Kız-Erkek evlerini kapatacağınıza bu ...lerin çenesini kapatsanız ülkede f..oranı % 95 azalır. 
Örnek oluyor bunlar örnek, sonra TV'lerde örnek oluşturuyor diye sigara, şişe kapatıyorsunuz bunları salıyorsunuz. 
Taşları bağlıyorlar... leri salıyorlar.
Tevrat:
YARATILIŞ KİTABI: Yar.38: 15 Yahuda onu görünce fahişe sandı. Çünkü yüzü örtülüydü.
EZGİLER EZGİSİ: Ezg.1: 7 Ey sevgilim, söyle bana, sürünü nerede otlatıyorsun, Öğleyin nerede yatırıyorsun? Neden arkadaşlarının sürüleri yanında Yüzünü örten bir kadın durumuna düşeyim? Dip Not, 1:7 Eski çağlarda kadının örtünmesi fahişe olduğunu gösterirdi.
2. SAMUEL: 2.Sa.15: 30 Davut ağlaya ağlaya Zeytin Dağı'na çıkıyordu. Başı örtülüydü, yalınayak yürüyordu. Yanındaki herkesin başı örtülüydü ve ağlayarak dağa çıkıyorlardı.
İncil:
Pavlus'tan KORİNTLİLER'E İKİNCİ MEKTUP: 2.Ko.3: 14 İsrail Oğulları’nın zihinleri körelmişti. Bugün bile Eski Antlaşma okunurken zihinleri aynı peçeyle örtülü kalıyor. Çünkü bu peçe ancak Mesih aracılığıyla kalkar.
***

"Türkiye'ye Yahudi şeriatı gelsin!"

08 Kasım 2013 
Başbakan Recep Tayyio Erdoğan'ın kızlı erkekli öğrenci evleri açıklamasına Aile Danışmanı Sibel Üresin'den çok tartışılacak bir yorum geldi.
Sibel Üresin katıldığı bir televizyon programında, Başbakan'ın yaklaşımını desteklediğini, hatta bunun gecikmiş bir söylem olduğunu savundu.
Üresin, kızla erkeğin zina yapmayıp aynı ortamda bulunması durumunda ise zinaya yaklaştıklarını, bu durumun da haram olduğunu söyledi.
Üresin ayrıca izleyicilerden gelen 'Şeriat ülkesi mi olacağız?' sorusuna ise şöyle cevap verdi:
'Ben bir İran bir Arabistan değil ama bir İsrail olmak istiyorum. Yahudi şeriatının bu ülkeye gelmesini istiyorum. Çünkü İran ve Arabistan'da şeriat ne derece uygulanıyor sizce? İsrail'de kız ve erkek çocukları ayrı okutuluyor. Haremlik selamlık hat safhada. Dünyada uygulanan tek ülke. İran'ı ve Arabistan'ı bırakalım İsral'e bakalım. Velevki şeriat geldi ne korkutuyor insanları? Bunu çok merak ediyorum.Yahudilerin ibadethaneleri bile haremlik selamlık. Biz Kabe'de karma olarak ibadetimizi yapıyoruz. Bizde böyle bir ayrım yok. Yahudi şeriatı daha ağır uygulanıyor biliyorsunuz. Keşke İran ve Arabistan şeriatı gelse çok daha güzel yaşarız emin olun.'
"Şeriat korkulacak bir şey değil"

'Şeriat gelsin demiyorum ama bu ülkenin İslami kaynaklı ayetlerin, şeriflerin referans alındığı bir ülke olmasını çok isterim. Başbakanımız zaten bu konuya çok büyük hassasiyet gösteriyor. Çünkü biz çoğunluğu Müslüman olan bir ülkeyiz. Bunların yaşanacak olmasının korkunç bir olay gibi lanse edilmesi saçma birşey değil mi? Siz çoğunluğu yok sayıyorsunuz.'
"Türkiye'ye Yahudi şeriatı gelsin!"

                                                      Erdoğan haçlı seferlerini övüyor.Şeyh Peygamberle telefonda görüştüğü söylemiş.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/