<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Siz herkesi TEK ADAM'a inanacak kadar geri zekalı mı sanıyorsunuz? Neden HAYIR dediğini bu kadar net, bu kadar cesur anlatan olmamıştı!

15 Nisan 2017 Cumartesi

Siz herkesi TEK ADAM'a inanacak kadar geri zekalı mı sanıyorsunuz? Neden HAYIR dediğini bu kadar net, bu kadar cesur anlatan olmamıştı!Résultat de recherche d'images pour "hayırcı yaşlı kadın"


Siz herkesi TEK ADAM'a inanacak kadar geri zekalı mı sanıyorsunuz? Neden HAYIR dediğini bu kadar net, bu kadar cesur anlatan olmamıştı!

‘Ben tarihimi biliyorum, kendisi gibi geri zekalı değilim’ -VİDEO-
Pazar yerinde mikrofon uzatılan yaşlı kadın, referandumda neden ‘Hayır’ diyeceğini açıkladı.
Saray’ın paralı tetikçileri ne kadar bu halkı aptal yerine koymaya çalışsalar da, sokakta kendilerine mikrofon uzatıldığında aslında oynanan oyunların farkında oldukları görünüyor. Sorun sadece birilerinin cesaretle bunu dile getirirken kimilerinin ise buna cesaret edemeyişi.
Referandum için görüşü sorulan yaşlı kadın ise buna cesaret edenlerden. “Çocuklarım için ‘Hayır’ diyeceğim diyen kadın, “Ben kendisi gibi geri zekalı değilim. Tarihimi biliyorum. O kim ki, o ne ki? Ben bir Allah’ım var ondan korkarım” diyerek kendisine tek adam rejimini demokrasi diye yutturmak isteyerek ‘geri zekalı’ muamelesi yapanlara tepkisini gösteriyor.
redaktif

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/