<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Tayyip ile Cem Küçük’ün sustuğu dehşet belge

26 Nisan 2017 Çarşamba

Tayyip ile Cem Küçük’ün sustuğu dehşet belge


Tayyip ile Cem Küçük’ün sustuğu dehşet belge
Sabahttin Önkibar: Tayyip ile Cem Küçük’ün sustuğu dehşet belge
Sabahattin Önkibar, ‘Tayyip ile Cem Küçük’ün sustuğu dehşet belge’ başlıklı bir yazı kaleme aldı. Yayınladığı belgenin başka bir hakkında olsaydı o şahsın şimdi hapishanede olacağını vurgulayan Önkibar, “Sözkonusu isim Mücahit Ören olunca Tayyip Erdoğan anında harekete geçmeyip beklemeye başladı ki konuyu referandum sonrasına ertelediğine dair duyumlarım var.” ifadelerini kullandı.
Sabahttin Önkibar’ın yazısı şu şekilde:
Aşağıda yayınlayacağım belge başka biri hakkında olsaydı, o şahıs şimdi hapishanedeydi!
Sözkonusu isim Mücahit Ören olunca Tayyip Erdoğan anında harekete geçmeyip beklemeye başladı ki konuyu referandum sonrasına ertelediğine dair duyumlarım var.
Erteleyen ya da susan sadece Tayyip Erdoğan değil! Güya FETÖ hasmı pozlarını atan Cem Küçük de bu hadiseye kayıtsız!
Küçük Cem’e soru:
Cevap ver Cem; daha önce yazdığım bu hadiseyi haftalardır neden görmezden geliyorsun?
Hani sen FETÖ avcısıydın?
Yoksa TGRT’den aldığın yüklü maaş gereği mi bu olaya kayıtsızsın?
FETÖ DARBESİNDEN İKİ GÜN ÖNCE
İlgili yazımı hatırılamayan ve konuyu bilmeyenlere yeniden sunalım. Tarih: 13 Temmuz 2016 yani FETÖ darbesinden iki gün önce. Mücahit Ören vatandaşı olduğu ABD’dedir.
İhlas’ın Ankara’daki muhasebe sorumlusu Abdullah, Mücahit Ören’e mesaj göndererek, İhlas Gurubu’na ait üç ayrı TV kanalı için talep edilen uydu kirası bağlamında ilave teminat mektubu istendiğini iletir.
Mücahit Ören bu istem üzerine ABD’den, TGRT Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar’a şu e-maili gönderir:
-“Kesin söylüyorum,bir kuruş ilave teminat mektubu vermiyorum… Önce kapatırım TGRT’yi, ancak Ankara’yı ayağa kaldıracağımız gün çok yakın… Abdullah, bankalar ile falan konuşmayın.”
DARBEDEN HABERİ VAR MIYDI?
Bana eski çalıştığım İhlas’ın içinden iletilen bilgisayar çıktısı ile sunduğum bu mesaj her şeyi afişe ediyor!
Evet FETÖ darbesine sadece iki gün kala Mücahit Ören bu mesajı ile sadece kendini ele vermiyor, aynı zamanda yapılacak darbeyi adeta afişe ediyor.
Öyle çünkü darbeye 48 saat kala “Ankara’yı ayağa kaldıracağımız gün çok yakın” ifadesinin başka açıklaması olamaz.
Mesajı tekrar tekrar okuyun, o ifade orada yer alıyorsa, bunun okuması Mücahit’in FETÖ darbesinden haberder olması ve ihbar etmediği içinde tertibin içinde yer alması değil midir?
MARC GROSSMAN’A DİKKAT
Nasıl olur demeyin, malum ABD’nin eski Ankara Büyükelçisi ve CIA Ortadoğu Masası Şefi Marc Grossman, İhlas Holding’in Borsa’ya bildirdiği resmi danışmanıdır. Dolayısıyla Mücahit Ören-FETÖ irtibatının onunla sağlanması güçlü ihtimaldır.
Yine hatırlatalım, İhlas’ın 15 Temmuz darbesi sürecinde CEO’su Cahit Paksoy’dur ki bu isim FETÖ mensubu olmaktan darbe sonrası tutuklanmıştır.
İşte bütün bunlar dikkate alındığında Cem Küçük’ün susması, o çocuğun FETÖ’nün kripto elemanı olma ihtimalini bana da düşündürmeye başladı zira o Cem Küçük yaptığım çağrıya cevap vereceğine, kendi değil, Mücahit Ören’e beni dava ettirmiştir.
MÜCAHİT FETÖ’DAN BORÇ MU ALDI?


Bu vesile ile Tayyip Erdoğan’a çağrım ve vereceğim ikinci haber şudur:
Sayın Erdoğan siz de ben de ilahi hafızaya inanırız…Hatırlayın İhlas Finans’a el konduğunda beni arayıp, Enver Ören’i topa tutmuştunuz… Öyle iken iktidar olduktan sonra İhlas Finans için gerekli adımları atmadınız.
Eğer bu e-posta mesajına da suskun kalırsanız mahşer var derim!
Ve yeni duyumum:
Bana aktarılana göre Mücahit Ören’e FETÖ tarafından yüklü miktarda borç verilmiş ve Mücahit o borç sebebiyle FETÖ’ya karşı çaresizmiş!
İŞTE MÜCAHİT’İN, BATUHAN YAŞAR’A ABD’DEN GÖNDERDİĞİ E- POSTA MESAJININ ÇIKTISI
kaynak: ulusalkanal.com.tr
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/