<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Tecavüzcüler "Evet" de birleşiyor. "Ömer Akbayrak abimizdir yedirmeyiz işte bize helal kadınlar

14 Nisan 2017 Cuma

Tecavüzcüler "Evet" de birleşiyor. "Ömer Akbayrak abimizdir yedirmeyiz işte bize helal kadınlar

Tecavüzcüler "Evet" de birleşiyor. "Ömer Akbayrak abimizdir yedirmeyiz işte bize helal kadınlar"
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetici olarak çalışan Ömer Akbayrak’ın referandumda HAYIR diyen erkeklerin canlarının ve ‘kadınları’nın ‘helal’ olduğunu açıklamasından sonra, sosyal medyada kendisine pek çok AKP’liden destek geldi.
Ömer Akbayrak isimli sapığa destek verenlerden biri, Kılıçdaroğlu ailesinin kadınlarının da helal olduğunu yazarak, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ufacık torununu bile hedef gösterdi. Sadık Altunbaş isimli bu şahıs, sosyal medya hesabında, CHP’li tüm kadınların “helal” olduğunu yazdı.
Türkiye’de İslamcılarla “diğerleri” arasında bir “cihad” olduğunu düşünen ve cihad esnasında öldürmenin ve öldürdüklerinin eşlerini “cariye” yapmanın “helal” olduğunu düşünen bir IŞİD kafası yaygınlaşıyor. Bu durumun, iktidardaki kravatlı IŞİDcilerin özendirmesinden bağımsız ele alınması mümkün değil.
Bunlar “münferit” örnekler değil. İşte Türkiye bu haldeki adamların giderek daha cüretkar bir ülke haline geliyor:Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/