<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Utanç verici skandal paylaşım: Kılıçdaroğlu'nun ailesindeki kadınlar da helaldir!

14 Nisan 2017 Cuma

Utanç verici skandal paylaşım: Kılıçdaroğlu'nun ailesindeki kadınlar da helaldir!Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar ve yazı
Utanç verici skandal paylaşım: Kılıçdaroğlu'nun ailesindeki kadınlar da helaldir!

1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetici olarak çalışan Ömer Akbayrak’ın referandumda HAYIR diyen erkeklerin canlarının ve ‘kadınları’nın ‘helal’ olduğunu açıklamasından sonra, sosyal medyada kendisine pek çok AKP’liden destek geldi.
Şu anda en çok okunan haberler için tıklayın.

2

Skandal paylaşımın ardından hakkında soruşturma başlatılan Ömer Akbayrak'a destek verenlerden biri, Kılıçdaroğlu ailesinin kadınlarının da helal olduğunu yazarak, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun henüz 10 yaşındaki torununu bile hedef gösterdi.

3

Sadık Altunbaş isimli şahıs, sosyal medya hesabında, CHP’li tüm kadınların “helal” olduğunu belirterek "Ömer Albayrak abimizi yedirtmeyiz. Kemaller bizi yolumuzdan çeviremez. Ömer Albayrak gururumuzdur. AK PARTİ'den değerli bir abimizdir. ifadeleri kullandı.

4

İşte o skandal paylaşımlar:

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/