<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 11. TÜRKÇE OLİMPİYATLARI’NDA ANTALYA’DA HALKA, SESLENEN BEKİR BOZDAĞ’IN KONUŞMA METNİ VE VİDEOSU: “Fethullah Gülen aşkının peşinde koşanlara tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

21 Mayıs 2017 Pazar

11. TÜRKÇE OLİMPİYATLARI’NDA ANTALYA’DA HALKA, SESLENEN BEKİR BOZDAĞ’IN KONUŞMA METNİ VE VİDEOSU: “Fethullah Gülen aşkının peşinde koşanlara tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Résultat de recherche d'images pour "Bekir Bozdağ antalya türkçe olimpıyatları"
11. TÜRKÇE OLİMPİYATLARI’NDA ANTALYA’DA HALKA, SESLENEN BEKİR BOZDAĞ’IN KONUŞMA METNİ VE VİDEOSU:
“Fethullah Gülen aşkının peşinde koşanlara tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Stadyumlar, salonlar size dar gelecek diyerek ufuklar çizen, vizyon ortaya koyan Muhterem Fetullah Gülen Hocaefendidir. Çok teşekkür ediyorum.
Fetullah Gülen’e ve okullarına husumet beslemeyi ibadet sayanlara diyorum ki: Elinizi vicdanınıza koyun. Şu esere bir bakın (stadyumdaki halkı gösteriyor). 
Bu eseri yaratanlara husumet besleyenlere sizin vicdanınız izin verir mi?
Eğer kara vicdan değilse izin vermez.
Bu ateşi yakan, bu yolu açan ve bu fikri veren, bu yolda yürüyenlere destek olan, her türlü katkıyı sunan Muhterem Fethullah Hocaefendiye Antalya’dan gönül dolusu selamlar, saygılar gönderiyorum, kendisine binlerce teşekkür ediyorum.
Yurt dışındaki Türk okulları, Türkiye’nin şanıdır, şerefidir, gururudur. Bu okullarımıza sahip çıkalım.”
FETOŞ TARAFINDAN KANDIRILDIĞINI SÖYLEYEN BİR BAŞKA BİRİ, KIZ BEKİR LAKAPLI BEKİR BOZDAĞ’IN FETOŞ’A YAĞDIRDIĞI TEŞEKKÜRLERİ OKUDUNUZ.
Simdi de videoları izleyelim

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE AKP GÜLEN İLİŞKİSİ

Destansı Bir Aşk Öyküsü: AKP ve FETÖ


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/