<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Abdurrahman Dilipak'tan AKP'ye ŞİFRELİ UYARI!..

22 Mayıs 2017 Pazartesi

Abdurrahman Dilipak'tan AKP'ye ŞİFRELİ UYARI!..

Abdurrahman Dilipak'tan AKP'ye ŞİFRELİ UYARI!..
DİLİPAK: İÇİNİZDEKİ HAİNLER...

Erdoğan'ın yeniden genel başkanı olduğu AKP'deki üst yönetim yandaş yazarlar arasında tartışmalara neden oldu.
"AKP ile bundan sonra işim bitmiştir" diyen Ömer Turan'dan sonra AKİT yazarı Abdurrahman Dilipak, bu "kadrolarla başarı sağlanamaz" iddiasında bulundu.

İşte Dilipak'ın yazısından öne çıkanlar:
"BU KADRO KARIŞIK"

“Topluma vaad edilen şeylerle, bunları gerçekleştirecek seçilmiş kadronun profili tam olarak örtüşmüyor.En azından tabandaki görüş bu. Beklenti çok daha yüksekti. Aradaki bu fark nasıl dengelenecek bilmiyorum. Tabandaki teşkilatların arındırılması bu ekiple nasıl ve hangi ölçüde gerçekleşecek, bunu da zaman içinde göreceğiz.(…)

"BEDELİ AĞIR OLUR"

Yarın, bugün yapılan yanlış işler, yanlış adamlara emanet edilen işler yüzünden bu partinin başına bir iş gelirse, halk bunun hesabını onlardan sorar.. Yanlış adamların yanlış işleri yüzünden partiye zarar gelirse, bu işi çıkar ve rant hesabına döndürmeye çalışanlara söylüyorum, ne dininiz kalır, ne dünyanız. FETÖ’den beter olursunuz.”

"İÇİNİZDEKİ HAİNLER"

“Birileri bal damlasına çöken sinekler gibi.. Bakın, bu içinizdeki hainler var ya, bugün sizi alkışlayanlar.. Yarın oturun saldırırlar, düşün vururlar.. Mamalarını kesin, düşman kesilirler.. Verdikçe daha fazla isteyeceklerdir. Ve yarın daha fazla veren ya da vaad eden birinin yanına gideceklerdir.. FETÖ’yü gözünüze çok yaklaştırmayın, arkasında bir ormanı kaybedersiniz.. FETÖ önemli, tehlikeli bir düşman! Ama yalnız değil. Her insanın nefsine taht kurup oturmak için bir yol arayan Şeytan hepimizin peşinde ve her yerde..”


Kaynak:yeniçağ
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/