<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: AKP İÇERİSİNDE OLAN FETÖ ÖRGÜTÜ ÜYELERİ TEK TEK DEŞİFRE OLDU. İşte bazı isimler

21 Mayıs 2017 Pazar

AKP İÇERİSİNDE OLAN FETÖ ÖRGÜTÜ ÜYELERİ TEK TEK DEŞİFRE OLDU. İşte bazı isimler
Résultat de recherche d'images pour "FETÖ AKP"
AKP İÇERİSİNDE OLAN FETÖ ÖRGÜTÜ ÜYELERİ TEK TEK DEŞİFRE OLDU.

İşte bazı isimler

Açıklanan listede Eski Cumhurbaşkanı Gül ,Eski Meclis Başkanı Çiçek,Eski Başbakan Davutoğlu;Eski Meclis Başkanı ve AKP kurucusu Arınç, Eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay gibi ağır isimler yer alıyor.
Résultat de recherche d'images pour "ERDOGAN AND GULEN"
Twitter üzerinden FİRUZ HAYRAT isimli hesaptan akmaya başlayan ve İRAN asıllı olduğunu hesabın künyesinde belirten çok düzgün TÜRKÇE yazabilen Malüm şahıs CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLÜYESİ tarafından AKP içerisinde yaptırıldığı iddia edilen FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ araştırmasını açıklıyor. 

FİRUZ HAYRAT isimli şahsın beyanlarında AKP içerisinde hali hazırda milletvekili ,Belediye Başkanı ve Parti yöneticisi olarak 317 kişinin FETÖ terör örgütü üyeliğiyle ilgili olarak tespit yapıldığını açıklamasıda dikkat çekici .

İşte o tweetler !
3. Tweeter üzerinden paylaşım yapan hesaba ait künye !FETÖ terör örgütü irtibatı olmayan BAKAN ise BERAT ALBAYRAK !


AKP yandaşlarından gelen tepkilere cevaben ise SARAY TRÖLLERİNE ! Liste elimizde cevabını veren kişinin kim olduğu ise henüz tespit edilemedi.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/