<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: AKP'li belediyeden şaşırtan yasaklar

27 Mayıs 2017 Cumartesi

AKP'li belediyeden şaşırtan yasaklar
AKP'li belediyeden şaşırtan yasaklar
Ankara Valiliği, güneş battıktan sonra Ankara sokaklarında şarkı, türkü, marş söylemeyi bugün yasakladı. AKP'li Esenyurt Belediyesi de park alanı içerisinde evcil hayvan gezdirmeyi, bisiklete binmeyi, gondalda bağırmayı yasakladı. Bugün bir başka yasak/engelleme de yine AKP'li bir belediye tarafından gerçekleştiridi. CHP'li vekilin de katılacağı panel için verilen salon iptal edildi.
Esenyurt Belediyesi sınırları içinde yer alan bazı tabelalarda çok tuhaf yasakla yer aldı. AKP'li belediyenin park alanı içerisinde evcil hayvan gezdirmeyi, bisiklete binmeyi, gondalda bağırmayı yasakladığı fotoğraflar sosyal medyada yayıldı.

ANKARA VALİLİĞİ'NDEN DE YASAK
Ankara Valiliği, kent genelinde “güneş battıktan sonra” ateş yakılmasını ve türkü söylenmesini yasakladı.

AKP’li Küçükçekmece Belediyesi, CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem ve CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu’nun katılacağı “Hayır ve Sonrası” panelini son dakikada iptal etti. Alan Köyü Gençlik Kolları Derneği’nin düzenlemiş olduğu panelin “gerekçesiz” iptal etti. Eren Erdem salonu vermezlerse de salonun önünde panelin yapılacağını duyurdu.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/