<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: AKP'ye yakın gazetelerden kan donduran Manchester manşeti Masum çocukların ölümünü böyle gördüler!

24 Mayıs 2017 Çarşamba

AKP'ye yakın gazetelerden kan donduran Manchester manşeti Masum çocukların ölümünü böyle gördüler!


AKP'ye yakın gazetelerden kan donduran Manchester manşeti
Masum çocukların ölümünü böyle gördüler!
İngiltere’de yaşanan bombalı saldırı sonrası AKP'nin yayın organlarından Akit ve Güneş “Ektiklerini biçiyorlar” manşeti attı.
İngiltere'nin Manchester kentinde gerçekleştirilen ve 22 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı sonrası Akit "Rüzgar ekenler fırtına biçiyor" manşeti atarken, Güneş "Ektiklerini biçiyorlar" dedi.
Güneş gazetesi, “PKK, FETÖ ve DHKP-C gibi örgütlere destek verip, Türkiye'nin terörle mücadelesini engellemek içi her yolu deneyen Avrupa’yı, besledikleri ‘akrep’ yine soktu" derken, Akit ise “Türkiye'yi mücadelesinde yalnız bıraktığı gibi terör örgütlerine kucak açıp onları silahlandıran Batı, elleriyle büyüttüğü terörle bu defa İngiltere'nin kalbinde yüzleşti" ifadelerini kullandı.
İşte AKP'ye yakın gazetelerin katliamı sunuş şekli:
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/