<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Almanya'da 13 yaşındaki çocuğa tecavüz

24 Mayıs 2017 Çarşamba

Almanya'da 13 yaşındaki çocuğa tecavüz
Almanya'da 13 yaşındaki çocuğa tecavüz
Türkiye kökenli 2 kişi, Almanya'nın Wismar şehrinde evinde yalnız olan 13 yaşındaki kıza tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı.
FRANKFURT - Türkiye kökenli 2 kişi, Almanya'da evinde yalnız olan 13 yaşındaki kıza tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı.
19 ve 31 yaşlarındaki zanlıların, 13 yaşındaki çocukla internet üzerinden tanıştıkları belirtildi. Akşam saat 7 sularında çocuğun evine giden ve zorla ilişkiye girdiği iddia edilen zanlıların, çocuğun annesinin eve gelmesi üzerine kaçtıkları ancak bir süre sonra polis tarafından yakalandıkları kaydedildi. 
Almancaları iyi olmayan sanıklar, verdikleri ifadede suçu kabul etmediler ve tecavüz etmediklerini söylediler.
Öte yandan Alman basınında yer alan birçok haberde, zanlıların Türk pasaportu taşımalarının sürekli olarak hatırlatılması, sol görüşlü çevrelerin tepkisini çekti. 

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/