<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Aşırı Dozdan Oğlunu Kaybeden Anne Şimdi Bütün Ebeveynleri Uyarıyor

10 Mayıs 2017 Çarşamba

Aşırı Dozdan Oğlunu Kaybeden Anne Şimdi Bütün Ebeveynleri UyarıyorAşırı Dozdan Oğlunu Kaybeden Anne Şimdi Bütün Ebeveynleri Uyarıyor

Aşırı Dozdan Oğlunu Kaybeden Anne Şimdi Bütün Ebeveynleri Uyarıyor

Özellikçe gençken hepimiz pişman olacağımız kararlar vermişizdir. Bunun en büyük nedeni de sonucunu hesaplamadan hareket etmememizdir.

Maalesef küçücük bir hata bile hesaplamazsanız canınıza mal olabiliyor. Sherri Kent isimli acılı annenin 22 yaşındaki oğlu fentanil isimli uyuşturucu maddeyi deneyip aşırı dozdan hayatını kaybetti.
Bu senenin başlarında 22 yaşındaki Michael Kent, Kanada’nın Kelowna şehrindeki bir adamla tanıştı ve kendisinden uyuşturucu aldı. Michael uyuşturucuyu hemen denedi. Michael’ın uyuşturucuya nasıl kötü tepki verdiğini gören adam olay yerinden hemen uzaklaştı.
Huffington Post’ta yazılanlara göre adam 20 dakika sonra geri döndüğünde Michael’ı bilinçsiz halde ve dudakları mor halde bulmuş. Acilen hastaneye kaldırılan Michael hayatını kaybetmiş.
Michael, eroinden 50-100 kat daha güçlü olan fentanil isimli uyuşturucu maddeyi almış. Drugabuse isimli internet sitesinde yazanlara göre bu ilaç kronik ağrı çeken hastalara veriliyormuş.
Michael’ın annesi 22 yaşındaki oğlu hayatını kaybetmek üzereyken ona son bir kezz sarıldı ve aklına Michael gibi hayatını kaybeden gençler geldi.© Facebook

Daha fazla ailenin konu hakkında bilinçlenmesi için Sherri, oğluna sarılırken çektiği fotoğrafı Facebook’ta paylaştı. Fotoğrafın altına ise herkesin okuması gereken şu mesajı yazdı:
“Oğlum Michael aldığı fentanil isimli uyuşturucu madde nedeniyle aşırı dozdan hayatını kaybetti. Oğlum Michael bağımlı değildir. Bir kez hata yaptı ve hayatını kaybetti.
Sizi, Kanada’da her gün 5-7 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan bu uyuşturucu hakkında bilgilendirmek istiyorum. Günümüzde maalesef çocuklarımızı uyuşturucudan korumak giderek güçleşiyor.
Oğlumu talihsiz bir şekilde kaybettim ve şimdi bütün ebeveynlerin konu hakkında bilgilenmesi ve bilinçlenmesini istiyorum. Fentanil bir numaralı uyuşturucu ve Kanada’da gençleri zehirlemeye ve öldürmeye devam ediyor. Başka bir trajedinin önüne geçmek için yazdıklarımı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın”
I just want everyone to know that my son Michael overdosed on fentanyl . My son was not an addict he made a mistake that cost him his life. I just want to make everyone aware of the epidemic that's goin on right now that's killing 5-7 people a day in every city in Canada. It's out of control and there is no way to protect our children from this other than to warn them of the dangers of drug use today. I've lost my son to this horrible tragedy and want to make parents aware that it can happen to anyone who decides to touch anything that can be snorted up your nose. Fentanol is the number #1 killer in Canada and it's taking our children and loved ones. Please share this with your family and friends to help prevent another tragedy 😢
Michael geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybetti. Sherri’nin fotoğraf ve uyarı içeren gönderisi 110 bin kişi tarafından paylaşıldı. Sherri, diğer ebeveynleri konu hakkında uyardığı için herkes tarafından tebrik ediliyor. Yorumlardan birinde, “Paylaşımınız için teşekkürler. Umarım ki bu sayede birilerinin hayatı kurtulacaktır” dendi.
Sherri’nin mesajını tanıdıklarınızla paylaşarak bu ölümcül uyuşturucu madde hakkında bilgilenmelerini sağlayın. Hiçbir ebeveyn evlat acısını tatmamalı. Hele ki bu acı uyuşturucudan kaynaklanıyorsa…

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/