<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: BAHÇELİ NET KONUŞTU

26 Mayıs 2017 Cuma

BAHÇELİ NET KONUŞTU

BAHÇELİ NET KONUŞTU

MHP Kayseri İl Teşkilatı'nı kabulünde konuşan Bahçeli, Yenikapı ruhunun bozulduğuna dikkat çekerek, "Yenikapı ruhunun yerine Erdoğan ruhu geçmemeli" dedi.

Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki gerginlik büyüyor...
Bahçeli, MHP Kayseri İl Teşkilatı'nı kabul etti. Burada açıklamalarda bulunan Bahçeli, Yenikapı ruhunun bozulmaya doğru gittiğini savundu.
Hükümetin FETÖ ile mücadelesi konusuna da değinen Bahçeli; MHP olarak Cumhurbaşkanını, hükümeti ve TSK'yı terör ve dış politika konusunda sonuna kadar desteklediklerini ancak; kendilerinin Yenikapı ruhuna bağlı olduklarını, Yenikapı ruhu yerine Recep Tayyip Erdoğan ruhu geçerse buna karşı olduklarını bildirdi.

Bahçeli şunları söyledi:
"YENİKAPI RUHUNA BAĞLIYIZ AMA...

"Söz konusu dış politika olduğunda önce ülkem ve milletim doğrultusunda Sayın Cumhurbaskanımızın yanındayız. Biz MHP olarak Yenikapı ruhuna bağlıyız ama bu ruhun yerine Recep Tayyip Erdoğan ruhu geçmeye çalışırsa buna karşıyız. İki ruh başkadır. Bunu da hepinizin bilmesini istiyorum. Hepinize Başarılar diliyorum. Hepinizin yolu açık olsun."

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/