<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: BAHÇELİ'DEN İDAM ÇIKIŞI!

10 Mayıs 2017 Çarşamba

BAHÇELİ'DEN İDAM ÇIKIŞI!

BAHÇELİ'DEN İDAM ÇIKIŞI!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, parti meclis grubunda konuştu. Bahçeli, CHP'de yaşanan tartışmalara ilişkin, "CHP kaosun dibinde anlaşmazlıkların girdabındadır. CHP'nin yanında hizalanan diğerler ise vurgun yemiş haldedir. CHP'nin varlığını kafeslemek, ülkülerini kötülemek için her yolu deneyen gafillere oksijen çadırı görevi gören CHP, sonunda kazdığı kuyuya düşmekten kurtulamamıştır" dedi. Bahçeli, "İdam cezasının getirilmesi yasanın kabul edilmesi hususunda MHP tüm gücüyle vardır. Bu bahsin kapanmasını beklemektedir" diye konuştu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:
MHP'yi hedef alan çok ortaklı saldırı ve operasyonun kumanda merkezinde yangın çıkmıştır. Karanlık senaryolar muhattaplarına dönmüştür.
CHP kaosun dibinde, anlaşmazlıkların girdabındadır. Bugün 'oyun var' diye sızlananlar, dün bize karşı oynanan oyunlarda figüranlık rolüne bürünmekten utanmamışlardı. CHP'nin yanında hizalanan diğerler ise dağılmış, vurgun yemiş haldedir. MHP'nin varlığını kafeslemek, ülkülerini kötülemek için her yolu deneyen gafillere oksijen çadırı görevi gören CHP, sonunda kazdığı kuyuya düşmekten kurtulamamıştır.
Elbette CHP’de yaşananlar bizim doğrudan ilgi sahamız içinde değildir. Ancak bir hakkı teslim, bir doğruyu tespit amacıyla lafımızı esirgemeyeceğiz. 16 Nisan’dan hemen sonra yeni bir parti kurma konusunda mekik dokuyan, zemin yoklayan, hava koklayan, maksatlı ziyaretlerle iş birliği kanalları açmaya yeltenenler hayal aleminden hala çıkamayan siyasi mağluplardır. Türk milleti 16 Nisan’da herkese yerini göstermiş, dersini vermiştir. Türkiye yeni bir hükümet sistemine geçmiştir. Bu demokratik sonucu hazım ve sindirim güçlükleri çekenlerin hayır iradesini siyasileştirip bir alanda toplama emelleri olmayacak duaya amin demekle eşdeğerdir.
MHP siyasetteki kıpırdamaların, beklenti ve ittifak arayışlarının sonu olmayan bir macera olduğuna inanıyor. Biz kirli ve ucuz siyasetin batağına sağlanmadık. Sonra da saplanmayacağız.

İDAM ÇIKIŞI
AB Türkiyeye şaşı bakışını muhafaza etmektedir. Türkiye AB'nin oyuncağı değildir. Şamar oğlanı hiç değildir. İdam cezasının getirilmesi yasanın kabul edilmesi hususunda MHP tüm gücüyle vardır. Bu bahsin kapanmasını beklemektedir. Vatan hainlerine cezasaysa ceza idamsa idam. İşte er meydanı. Biz ne söylediysek aynı çizgideyiz. İdam cezası toplumsal bir taleptir. AKP ve Cumhurbaşkanı bu talebe destektir, o halde gecikmeyelim. Durmayalım alttan almayalım. Türkiye'nin kendi göbek bağını nasıl kestiğini gösterelim.
FETÖ ile mücadle sonuna kadar sürmeli. Eğer bir muvaza varsabu çok ayıp olur. Ben şahsen doğru bulmuyorum.

MUHARREM İNCE AÇIKLAMASI
Muharrem İnce ayrıntılı bir değerlendirme yapmıyor. Kendi çıkarları için konuşuyor. Önce genel bakanlarına sorsun sonra açıklama yapsın. Muharrem İnce bey ince davransın.


http://www.siyasetcafe.com/
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/