<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Berna Laçin'den sert tepki: Türkiye kurtuldu!

23 Mayıs 2017 Salı

Berna Laçin'den sert tepki: Türkiye kurtuldu!

Berna Laçin'den sert tepki: Türkiye kurtuldu!

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yine siyasi gündeme yönelik paylaşımda bulundu. Laçin Sözcü gazetesine yapılanları da eleştirdi.
OHAL kapsamında KHK ile görevlerinden ihraç edilen ve işlerine dönmek amacıyla yaklaşık 75 gündür açlık grevi yapan araştırma görevlisi Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça dün gözaltına alındı. Yaşanan bu gelişmeden sonra özellikle sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlardan biri de ülkede yaşananları görmezden gelmeyerek inandıklarını söylemekten geri durmayan Berna Laçin’e ait.

Oyuncu, bu gözaltı kararı dışında Sözcü gazetesine yapılan operasyonu da paylaşımlarında dikkat çekti ve şunları yazdı.
“75 gündür ölüm orucunda olan akademisyenler tutuklandı şu an. Türkiye kim bilir ne büyük bir tehlikeden kurtuldu! Artık güvendeyiz değil mi!”
“Mesela bir de ‘Sözcü’ kapansa, Fetö’nün kökü kazanacak,işte o zaman bizi kimse tutamayacak. Biz terörü böyle çözdük,çatlasın kıskanç Avrupa!”


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/