<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Brüksel’de Emine Erdoğan’ı kızdıran fotoğraf

27 Mayıs 2017 Cumartesi

Brüksel’de Emine Erdoğan’ı kızdıran fotoğraf

Brüksel’de Emine Erdoğan’ı kızdıran fotoğraf
Brüksel’de düzenlenen Nato Konferansında First Lady’ler buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da yer aldığı buluşmaya Lüksemburg Başbakanının eşi eşcinsel Melina Trump da katıldı. Ortak çekilen fotoğraftaki Emine Erdoğan'ın pozu sosyal medyada tartışma yarattı.
Lüksemburg eşcinsel Başbakanı Xavier Bettel'in kocası Melina Trump, NATO konferansı sırasında diğer dünya liderlerinin eşleri ve kızlarıyla buluştu. Buluşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan da yer aldı.
2015'te Başbakan kocasıyla evlenen İlk Fist gentleman Trump, özellikle başbakan eşler için düzenlenen bir akşam yemeğinden öncesinde, Perşembe akşamı Laeken Kraliyeti Şatosu'nda bir grup kadınla fotoğraf çektirdi. Fotoğraf karesinde yer alan Emine Erdoğan oldukça mutsuz görünüyordu. Fotoğraf sosyal medyada günün konusunu oldu.
Dailymail konuyu aşagıdaki linkte olduğu gibi yansıttı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/