<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: CHP'den FETÖ savcısının ölümü ile ilgili şok iddia

11 Mayıs 2017 Perşembe

CHP'den FETÖ savcısının ölümü ile ilgili şok iddia
CHP'den FETÖ savcısının ölümü ile ilgili şok iddia
CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper'in ölümüne ilişkin açıklama yaptı.

ANKARA (ANKA)- CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ile şoförünün trafik kazasında hayatını kaybetmesine ilişkin, “Bunun trafik kazası olduğuna inanmıyorum” dedi.
Demir, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında “Denizli Cumhuriyet Başsavcısı dün trafik kazasında öldü, şoförüyle birlikte öldü. Gerçekten bu bir trafik kazası mı, ben buna inanmıyorum. Bunun trafik kazası olduğuna inanmıyorum. Şöyle olayları geriye doğru değerlendirdiğimiz zaman bu Cumhuriyet savcısı ne yapmıştı? Bu Cumhuriyet Savcısı 14 Temmuz’da Denizli Tugay Komutanını daha darbeden bir gün önce tutuklamıştı. Gerçekten bir cinayet mi, gerçek bir kaza mı? Denizli daha önceki Valisi de bu şekilde gitti, rahmetli, şimdi başsavcısı gidiyor. Niçin oluyor bu kazalar” dedi.
Kaynak: GerçekGündem


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/