<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: CNN Türk’te hararetli tartışma… Ahmet Hakan öne çıkmak zorunda kaldı

24 Mayıs 2017 Çarşamba

CNN Türk’te hararetli tartışma… Ahmet Hakan öne çıkmak zorunda kaldıRésultat de recherche d'images pour "CNN Türk’te hararetli tartışma… Ahmet Hakan öne çıkmak zorunda kaldı"
CNN Türk’te hararetli tartışma… Ahmet Hakan öne çıkmak zorunda kaldı

Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge Programı’nda Hukukçu Uğur Poyraz’ın Kadir Topbaş sorusu hararetli tartışmanın fitilini ateşledi.
HSYK’nin bir gecede hakim değiştirdiğini hatırlatan Poyraz, Kadir Topbaş’ın damadı Kavurmacı’nın özel hastaneden aldığı raporla tahliye edilmesini sert bir dille eleştirdi.

Tartışmada kendi yaşadığı haksızlıkları anlatmaya çalışan Burhan Kuzu, “Neden benim derdimle ilgilenmiyorsun ben adam değil miyim” diye tepki gösterdi.
Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge Programı’nda Hukukçu Uğur Poyraz’ın Kadir Topbaş sorusu hararetli tartışmanın fitilini ateşledi. HSYK’nin bir gecede hakim değiştirdiğini hatırlatan Poyraz, Kadir Topbaş’ın damadı Kavurmacı’nın özel hastaneden aldığı raporla tahliye edilmesini sert bir dille eleştirdi. Tartışmada kendi yaşadığı haksızlıkları anlatmaya çalışan Burhan Kuzu, “Neden benim derdimle ilgilenmiyorsun ben adam değil miyim” diye tepki […]


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/