<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Eşim bana dayak atsın

22 Mayıs 2017 Pazartesi

Eşim bana dayak atsınRésultat de recherche d'images pour "İran’da bir kadın eşinin kendisine şiddet uygulamadığı gerekçesi ile mahkemeye giderek şikayetçi oldu."
Eşim bana dayak atsın

İran’da bir kadın eşinin kendisine şiddet uygulamadığı gerekçesi ile mahkemeye giderek şikayetçi oldu.

Mahkemede, kadına kocası tarafından şiddet uygulanmasına karar verildi.

ŞİDDET UYGULAMASINI İSTİYORUM

Fars haber ajansının verdiği haber göre, Tahran’da aile mahkemesine başvuran 24 yaşındaki kadın dilekçesinde, "Eşim çok iyi huyludur halbuki ben şiddet uygulamasını istiyorum, eğer bunu yapmazsa kendisinden ayrılmak istiyorum" diyerek şikayetçi oldu.

BEN KARI ÇOK SEVİYORUM

28 yaşındaki eş ise mahkemeye gelerek , "Ben karımı çok seviyorum o yüzden kendisine şiddet uygulamıyorum. Onunla nazik davranıyorum ve şiddet uygulamak için bir neden yoktur" diyerek savunma yaptı.
Kocasının bu tavrından dolayı ayrılmakta ısrar eden kadın, eşini ikna etmeyi başardı. Koca, mahkemeye verdiği taahhütte eşine şiddet uygulayacağını kabul etti.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/