<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Fethullah Gülen’e övgüler dizen Erkan Tan bu görüntülere ne diyecek?

27 Mayıs 2017 Cumartesi

Fethullah Gülen’e övgüler dizen Erkan Tan bu görüntülere ne diyecek?Résultat de recherche d'images pour "Fethullah Gülen’e övgüler dizen Erkan Tan bu görüntülere ne diyecek?"
Fethullah Gülen’e övgüler dizen Erkan Tan bu görüntülere ne diyecek?
Herkese FETÖ iftirası atarak kendisini gizleyebileceğini sanan ve FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e övgüler dizen yandaş aHaber'in spikeri Erkan Tan'ın bu görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Erkan Tan, teröristbaşı Feto'ya "Sayın Fethullah Gülen siz olmadan burada eğlenemiyoruz, coşamıyoruz, kalbimiz buruk. Dönün artık. Özledik" diyor. İşte o görüntüler;Erkan Tan'ın bu sözleri sosyal medyada paylaşım... paylaşan: SozcuErkan Tan’ın FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’e övgüler dizdiği görüntüler Türkiye’nin gündemi oldu.
Erkan Tan’ın FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’e övgüler dizdiği görüntüler Türkiye’nin gündemi oldu.
Herkese FETÖ’cülük çamuru atmaya çalışan ahaber sunucusu Erkan Tan’ın FETÖ lideri Fethullah Gülen’e övgüler dizdiği ve kendisini çok özlediğini söylediği o görüntüler yeniden tartışılmaya başlandı.
O video sosyal medyada hızla yayılıyor.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/