<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Gülmen ve Özakça'ya destek için toplananlara polis saldırdıkça kalabalık büyüyor

23 Mayıs 2017 Salı

Gülmen ve Özakça'ya destek için toplananlara polis saldırdıkça kalabalık büyüyorGülmen ve Özakça'ya destek için toplananlara polis saldırdıkça kalabalık büyüyor
OHAL KHK'si ile görevden atılan ve görevlerine iade edilmek için yaptıkları açlık grevinin 74. gününde evleri basılarak gözaltına alınan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya destek için Ankara'daki Sakarya Caddesi'nde toplananlardan 3 kişi gözaltına alındı.
Ankara Sakarya Caddesi'nde Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya destek için toplanan yurttaşlara polis plastik mermilerle saldırdı. Açlık grevinin 76. günündeki Gülmen ve Özakça'ya destek büyürken, polis destekçileri gözaltına aldı.
gulmen-ve-ozakca-ya-destek-icin-toplananlara-polis-saldirdi-291165-1.
GÖZALTINDA VİDEO İLE DESTEK: NURİYE VE SEMİH'E ÖZGÜRLÜK
Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya destek için gittikleri Sakarya Caddesi'nde gözaltına alınan 3 kişi, gözaltında bir video yayınlayarak, Nuriye ve Semih'e destek verdi. Gözaltındaki destekçiler videolarında 'Nuriye ve Semih'e özgürlük' dedi.
KIZILAY'DA HAREKETLİLİK DEVAM EDİYOR
Kızılay'da polis hareketliliği devam ediyor. Çevik kuvvet polisleri gruplar halinde ara sokaklarda ve caddelerde bekliyor.
Birgun Gazetesi
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/