<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: İstanbul'da Makarios heykeli! İstanbul Beylikdüzü'nde 19 Mayıs Skandalı... Türk Katili Makarios Heykelini Yaşam Vadisi Projesi kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu'na Açtırıldı!

21 Mayıs 2017 Pazar

İstanbul'da Makarios heykeli! İstanbul Beylikdüzü'nde 19 Mayıs Skandalı... Türk Katili Makarios Heykelini Yaşam Vadisi Projesi kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu'na Açtırıldı!

İstanbul'da Makarios heykeli!
İstanbul Beylikdüzü'nde 19 Mayıs Skandalı...
Kıbrıs time adlı haber sitesinin iddiasına göre kılıçdaroğlu'na açtırılan Heykel Makarios'un heykeli idi kılıçdaroğlu bu heykeli bilerekmi açılışana katılıp kurdelayı kesti belirtilmemiş

Türk Katili Makarios Heykelini Yaşam Vadisi Projesi kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu'na Açtırıldı!
Milli bir bayramda yapılan bu skandal Beylikdüzü ve Ülke tarihine geçecek.
Kılıçdaroğlu'na, Türk Düşmanı Makarioslu anıtı açtırdılar
Kılıçdaroğlu, Kıbrıs Anıtı açtığını sanarken, Makaryoslu (vaktiyle Kıbrıs Ortodoks Başpiskoposu) heykel açtı.
Beylikdüzü Belediyesi'nin "Yaşam Vadisi 1. Etap" açılış törenine, Japon Başkonsolusuyla birlikte katılan Kemal Kılıçdaroğlu'na, 2015 yılı Ocak Ayı'nda, Denktaş'ın hatırasını yaşatmak için, yaptırılacağına söz verilen Kıbrıs Anıtı'nın da açılışı yaptırıldı. Ancak bir detay, tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Anıt da yer alan heykelerden birisi de, Kıbrıs'taki zulmün baş aktörü, Türk Düşmanı Makarios'un heykeliydi.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Yaşam Vadisi 1. Etap'ın açılışını yapan Kılıçdaroğlu, Kıbrıs Anıtı'nın açılışını da yaptı. Açılışı yaptığı "Kıbrıs Anıtı'nda" Makarios'un da olduğunu, bilip bilmediği konusunda, henüz bir açıklama yapılmadı.Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/