<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: İşte o ihanet fotoğrafının hikayesi VİDEO

5 Mayıs 2017 Cuma

İşte o ihanet fotoğrafının hikayesi VİDEOİşte o ihanet fotoğrafının hikayesi VİDEO
Eski Deniz Harp Okulu komutanı Türker Ertürk, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile 1977'de İngiltere'de çekilmiş fotoğrafını nasıl bulduğunu anlattı.
Eski Deniz Harp Okulu komutanı ve Odatv yazarı Türker Ertürk, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile 1977'de İngiltere'de çekilmiş fotoğrafını nasıl bulduğunu anlattı.
KRT'de Ferit Atay'ın sunduğu Sorguluyorum programına katılan Ertürk, programda o fotoğrafın hikayesini anlattı.
Fotoğrafı Hulusi Akar'ın Kayseri'deki okulundan sınıf arkadaşlarından elde ettiğini belirten Ertürk dikkat çeken bir noktayı da ilk kez anlattı. O dönemde üsteğmen rütbesinde olan Hulusi Akar'ın 42 gün izin alarak İngiltere'ye gittiğini anlatan Ertürk, yıllık izinin 30 gün olduğunu belirterek bu durumun normalde mümkün olmadığını söyledi.
Ne olmuştu

Hulusi Akar ve Abdullah Gül’ün İngiltere’de MI-6 AJANLARININ EGİTİM GÖRDÜĞÜ YERDE çekilmiş fotoğrafı. Taşlar yerine oturuyor ..

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/