<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: MİT İŞİ BULMUŞ MERYEMİN OĞLUNUN MEZARINI ARIYOR

13 Mayıs 2017 Cumartesi

MİT İŞİ BULMUŞ MERYEMİN OĞLUNUN MEZARINI ARIYOR

MİT İŞİ BULMUŞ MERYEMİN OĞLUNUN MEZARINI ARIYOR
MİT AYLARCA KAZDI. Hz. İSA'NIN MEZARI BULUNDU !
MERSİN'in Tarsus İlçesi'nde 82 Evler Mahallesi'nde gecekondu türündeki bir evde Özel Harekat polisleri gözetiminde yapılan esrarengiz kazı yaklaşık 5 aydır sürüyor.

1. Gecekondu bölgesinde 7/24 esasına göre yaklaşık 25 ağır silahlı Mit personelinin kazı bölgesini koruması, kazının bulunduğu sokağa giriş çıkışların kapalı tutulması bölge insanı tarafından tedirginlikle izlenmekte
2. Chp Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, kazı bölgesine girerek durumu yerinde incelemek istedi. Atıcı'yı sivil polisler, durdurarak güvenlikten sorumlu amire bildirdi ve bu sırada gazeteciler olay yerinden uzaklaştırıldı.
3. Mersin Valisi yapılan çalışmayla alakalı yaptığı açıklamada '' Ciddi koruma gerektiren bir kazı'' dedi.
4. Chp Mersin Milletvekili Atıcı : '' Evet, burada bir kazı var ama kazı çalışmasıyla ilgili bir gizlilik kararı var .'' diyerek akıllarda soru işareti bırakırken ayrıca olay yerinde bir polisin öldürüldüğü konuşuluyor.
5. Mersin Tarsus tarihi konumu itibariyle özellikle Hz. İsa'nın yaşadığı dönemde dünyanın en büyük medeniyet beşiklerinden birisiydi.
6. Olayı takip eden vatandaşların yapılan kazıda Hz.İsa'nın mezarlığının bulunduğunu hatta Hz.Muhammed (sav) 'in Peygamber olarak müjdelendiği orjinal İncil'in bazı parçaların bulunduğunu ciddi bir şekilde konuştukları gözlemlendi.
7. Diğer vatandaşların düşüncelerine göre kazıda milyarlarca dolar değerinde dönemin Roma İmparatoruna ait hazinenin bulunduğu konuşulmakta.

http://parlamentohaber.com/news/mit-aylarca-kazdi-hz-isanin-mezari-bulundu
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/