<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: PARA VAR PETROL VAR ŞERİAT VAR NEDEN OLMASIN Suudi iş adamı Trump’ın kızını istedi

22 Mayıs 2017 Pazartesi

PARA VAR PETROL VAR ŞERİAT VAR NEDEN OLMASIN Suudi iş adamı Trump’ın kızını istedi

PARA VAR PETROL VAR ŞERİAT VAR NEDEN OLMASIN
Suudi iş adamı Trump’ın kızını istedi
ABD Başkanı Donald Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretinin ardından ilginç bir olay yaşandı. Suudi bir iş adamı, ABD Başkanı Donald Trump’ın evli kızı Ivanka Trump’a talip olduğunu yayınladığı videoyla duyurdu.
Ülkenin zengin iş adamlarından Bedir Fehd Abdullah, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Trump’tan kızı Ivanka’yı istedi.
Suudi işadamı, sosyal medyada yayınladığı videoda, “Ben Bedir Fehd Abdullah. Kral Selman’dan, Trump’ın kızı Ivanka’yı, Allah’ın izni ve Peygamber’in kavliyle bana istemesini talep ediyorum” dedi. Video sosyal medyada gündem oldu.
Beyaz Saray'da diplomatik görevlerde de yer alan Ivanka Trump, Beyaz Saray Kıdemli Danışmanı Jared Kushner’le evli ve 2 çocuk annesi.
Donald Trump, bugün kızı Ivanka ve eşi Melania'nın da dahil olduğu ekiple İsrail'e ziyaret ediyor.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/