<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Şantaj altında işgal edilen Türkiye 06 06 2011

6 Mayıs 2017 Cumartesi

Şantaj altında işgal edilen Türkiye 06 06 2011


Résultat de recherche d'images pour "Şantaj Cia ajanları Türkiye"

Şantaj altında işgal edilen Türkiye
06 06 2011

İnsanların yatak odalarına konulan kameralarda evlilik dışı ilişkileri elde edinceye kadar kaç kişinin kendi eşiyle veya sevdiği ile olan ilişkisini kaç kez seyredip çekime aldılar. Böyle bir ahlaksızlığı içine sindirebilen bir çetenin kendi içindeki dürüstlük anlayışını merak ediyorum.

Üniversite sınavlarının arkasındaki sahtecilik, haksızlık, adaletsizlik ya da bu tarzda röntgencilik, dikizcilik mahremiyete saygısızlık, şantaj, tehdit, baskı dini bir amaç için mübah sayılıyorsa o dine inanç tarzından kime hayır gelir?

Bu şekilde çok gizli çekimleri ve bilgileri elde edebilenlerin ülkeyi yönetenlerin bel aşağı ilişkilerini, yolsuzluklarını, hırsızlıklarını, hortumlarını, ihalelerini ortaya çıkaramaz mı?
Başbakan ve Cumhurbaşkanı şantaj ve tehdit altında olamazlar mı?

Öyle ki hükümette ki tüm bakanların eşlerinin dahi tüm harcamalarının bile Fetullah Gülen çetesinin izlettirdiğini ve belge topladığını Hanefi Avcı kitabında yazmıştı ve hemen Silivri'ye gönderildi. Başka onlarca insanın videoları, belgeleri biat etmedikleri zaman kullanılacaksa daha ne kadar video ve belge var?

Bir ülkenin işte böyle onursuzca ve ahlaksızca, şantajla sahtekarlıkla hileyle işgal edilişi iste budur, Başbakan ve Cumhurbaşkanın artık elinden bir şey gelmez çünkü ABD’nin istekleri doğrultusunda hareket etmeye politikalarını bu yönde dizayn etmeye mecburdur,

Artık ABD’nin maşası Cia ajani Fettullah Gülen vasıtasiyla Cia ve ABD'ye kuyruğunu kaptırmıştır bir kere kurtuluşu yoktur.

Not = bu yazımızı daha önce kapatılan insan sayfamızda tam 6 yıl önce yazmıştım ve beş yıldır içerik hala güncelliğinde Tayyip'in ABD elindeki savaş suçlusu sayılabilecek delilleriyle Tayyip'i istediği zaman yargılatabileceği tehditlerini de eklemek gerekli ve sanıyorum devreye girildi düğmeye basıldı.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/