<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Seçimde inanılmaz olay Seçimde inanılmaz olay şaşırmadık bize benziyorlar Kosova genel seçimlerinde seçmen sayısı, nüfustan fazla çıktı.

19 Mayıs 2017 Cuma

Seçimde inanılmaz olay Seçimde inanılmaz olay şaşırmadık bize benziyorlar Kosova genel seçimlerinde seçmen sayısı, nüfustan fazla çıktı.Résultat de recherche d'images pour "kosova genel seçimleri"
Seçimde inanılmaz olay
Seçimde inanılmaz olay şaşırmadık bize benziyorlar

Kosova genel seçimlerinde seçmen sayısı, nüfustan fazla çıktı.

Kosova'da 11 Haziran tarihinde gerçekleşecek erken genel seçim öncesi resmi rakamlara göre 1 milyon 739 bin 825 olan nüfuslu Kosova’da, 1 milyon 885 bin 147 kayıtlı seçmenin oy kullanacağının açıklanması kafaları karıştırdı.
Durumun nedeninin, seçim listelerinin temizlenmemesi olduğu savunuldu. Bir diğer açıklamada da 2011 yılında yapılan nüfus sayımında sadece Kosova'da ikamet eden kişilerin sayıldığı, Kosova'nın kuzeyinde yaşayan Sırpların o dönem nüfus sayımını boykot etmesinden dolayı nüfus sayımına katılmadıkları, bu nedenle nüfus ile seçmen sayısı arasında farkın olduğu belirtildi.
Odatv.com

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/