<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 'Silikon' mağduru hemşireden haber var: Yeni fotoğraflarını paylaştı

15 Mayıs 2017 Pazartesi

'Silikon' mağduru hemşireden haber var: Yeni fotoğraflarını paylaştıRésultat de recherche d'images pour "'Silikon' mağduru hemşire"
'Silikon' mağduru hemşireden haber var: Yeni fotoğraflarını paylaştı

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan bayan kuaförüne dudak silikonu yaptırdıktan sonra dudaklarını kaybetme korkusu yaşayan hemşire Merve Keleş, sosyal paylaşım sitesinden ameliyat olduğunu ve iyileşmeye başladığını bildirdi.Çukurova Üniversitesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Göğüs Hastalıkları Polikliniği’nde hemşire olarak görev yapan 22 yaşındaki Merve Keleş'in hayatı bir anda alt üst olmuştu. Keleş, yaklaşık 1.5 ay önce arkadaşı aracılığıyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan bayan kuaförü Soner G. ile tanışmış, doğuştan sol alt dudağında şekil bozukluğu olduğu için dudağını kalınlaştırmak isteyerek, Azerbaycan'da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.'ye önce 500 TL’ye geçici dolgu yaptırmış, daha sonra dolgu bir haftada eriyince, bu kez bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaşmış, kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını söyleyen kuaför, 12 Nisan Çarşamba günü hemşire Merve Keleş'e operasyonu yapmıştı. Operasyondan hemen sonra Keleş'in dudakları şişmeye başlamış ve dudaklarını kaybetme ile karşı karşıya kalınca hastaneye başvurmuştu.

Keleş o günden beri hastanede kalıp dudaklarını kaybetmemek için tedavi görüyor. Keleş, geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesinden dudağının fotoğrafını çekip "ameliyattan küçük bir iz" diye paylaşım yaptı. Daha sonra da yine fotoğrafını çekip "İyileşiyorum eve gideceğim günü iple çekiyorum" mesajını paylaştı.
Kadın kuaförü Soner G. bir süre önce hırsızlık suçundan 5 yıl 3 ay hapis cezası aldığı için yakalanıp cezaevine gönderilmişti. 'Silikon' vakasıyla alakalı da 4 kadın Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulununca Soner G. hakkında "unvan dolandırıcılığı ve yaralama" suçundan soruşturma başlatıldı. Yapılan soruşturma sonucunda Soner G.'nin bu suçlardan da tutuklu yargılanmasına karar verildi.

TABURCU OLMAK İSTİYOR

Kalıcı dolgu yaptırdığı dudakları birden şişince gündeme gelen ve 33 gündür tedavisi süren Merve Keleş, artık taburcu olmak istediğini söyledi. Hasta yatağında konuşan Merve Keleş şöyle dedi:
"Kendimi gayet iyi hissediyorum. Bunun için mutluyum. Tedavilerim devam ediyor, biyopsi alındı. 33 gündür hala yatıyorum. İyiye gitmesi beni umutlandırıyor. Hala pipetle içiyorum suyu, bardakla içemiyorum. Yemek yerken dikkatli olmalıyım. Bu tür işlemler hastane ortamında, güvenilir bilindik doktorlar tarafından yapılmalı. Arkadaşımız yaptırdı diye böyle bir operasyon yaptırmasın kimse."

http://www.cumhuriyet.com.tr/
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/