<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: TEPKİLER SÜRÜYOR. Atatürk'e hakaret edenlere bir tepki de Tarkan'dan!

11 Mayıs 2017 Perşembe

TEPKİLER SÜRÜYOR. Atatürk'e hakaret edenlere bir tepki de Tarkan'dan!Résultat de recherche d'images pour "Atatürk'e hakaret edenlere bir tepki de Tarkan'dan!"

Atatürk'e hakaret edenlere bir tepki de Tarkan'dan!
Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan hakaretten sonra ünlüler dünyasından tepkiler gelmeye devam ediyor. Tarkan, "Ulu orta konuşabilmelerini bile Atatürk'e borçlular" ifadelerini kullandı.
Bir televizyon kanalında Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan hakaretten sonra ünlüler dünyasından tepkiler gecikmedi. Megastar Tarkan, "Ulu orta konuşabilmelerini bile Atatürk'e borçlular" ifadelerini kullandı.

Instagram hesabından Atatürk'ün fotoğrafını paylaşan Tarkan, "Atatürk'e edilen hakaretleri derin bir üzüntü ve hayretle izliyorum. Aynı topraklarda yaşadığımız bu insanlar unutmasınlar ki hayatlarını, ülkelerini ve böyle ulu orta konuşabilmelerini bile Atatürk'e borçlular. Hadi gelin bugün en sevdiğimiz Atatürk resimlerini paylaşarak, 'Atatürk sevgimiz bitmez' diyelim. En güzel cevap bu olur" notunu yazdı.
http://www.insanhaber.com/kultur-sanat/ataturk-e-hakaret-edenlere-bir-tepki-de-tarkan-dan-h94271.html

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/