<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 1453 kamyon ile yapılan törene İlyas Salman yorumu

1 Haziran 2017 Perşembe

1453 kamyon ile yapılan törene İlyas Salman yorumu

1453 kamyon ile yapılan törene İlyas Salman yorumu
Üçüncü havalimanı inşaatını yapan firma, "İstanbul'un fethi" adı altında tuhaf bir "tören" yaptı.1453 kamyonu sıraya dizerek yapılan kutlama için kamyonların geçidi 1 saat 47 dakika, hazırlıkları ise yedi saat sürdü. Sosyal medyada tartışmalara sebep olan tören için bir açıklama da İlyas Salman'dan geldi. İlyas Salman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "1453 tane Alman malı kamyonla nispet yaptığımız için sorma gereği duydum: Bu 3. Havalimanını Almanlar kıskanmıyor muydu?" ifadelerini kullandı.1453 tane Alman malı kamyonla nispet yaptığımız için sorma gereği duydum: Bu 3. Havalimanını Almanlar kıskanmıyor muydu?
Kuzu: Almanya üçüncü havalimanı yapılınca çıldırdı

AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Sputnik'e verdiği bir demeçte, Almanya’nın Türkiye’yi rakip gördüğünü iddia ederken, "Nasıl bunu engellerim, bütün mesele o. Üçüncü havalimanı yapıldıktan sonra çıldırdı onlar. Çünkü Frankfurt Havaalanı hemen hemen kapanmak üzere. Bunlar Almanya için bir dert oldu asıl mesele bu" ifadelerini kullanmıştı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/