<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nun raporu, muhalefetin yanında AKP'li üyeleri de memnun etmedi

8 Haziran 2017 Perşembe

15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nun raporu, muhalefetin yanında AKP'li üyeleri de memnun etmedi

15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nun raporu, muhalefetin yanında AKP'li üyeleri de memnun etmedi

Muhsin Yazıcıoğlu'nun öldüğü helikopterden parça söken iki asker tutuklandı, tahliye oldu… O iki asker Erdoğan'a suikast timinde yer aldı.
Sözcü'den Saygı Öztürk'ün haberine göre, AKP'li üyenin isteğine rağmen bu bilgi rapora konulmadı.
"RAPORDA NEDEN YOK?"

TBMM 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nun raporu, muhalefetin yanında AKP'li üyeleri de memnun etmedi. Komisyon Başkanı Reşat Petek'in, Komisyon Başkan Yardımcısı AKP'li Selçuk Özdağ'ın, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazası ile ilgili değerlendirmesini rapora koymadığı ortaya çıktı.

“Yazdıklarım neden raporda yok” sorusuna Petek'in “Gözden kaçmış” karşılığını verdiğini söyleyen Özdağ, şunları anlattı: “Rahmetli Yazıcıoğlu'nun helikopterinin bazı parçalarını söken iki görevli, tutuklanmış ve daha sonra tahliye edilmişti. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı, Marmaris'ten almaya giden ekipte de parçaları söken bu iki görevlinin bulunduğunu biliyoruz. Raporda yer almadı. Yeniden yazıp nihai raporda yer almasını istedim.”


    Daha fazlası için
    Facebook İNSAN 'ı Beğenin
    insan
    https://www.facebook.com/insaninsanca1/