<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 3 yaşındaki çocuktan 85 yaşındaki nineye kadar her kesimden insan adalet için yürüyor

26 Haziran 2017 Pazartesi

3 yaşındaki çocuktan 85 yaşındaki nineye kadar her kesimden insan adalet için yürüyor

3 yaşındaki çocuktan 85 yaşındaki nineye kadar her kesimden insan adalet için yürüyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı ve 12 gündür devam eden Adalet Yürüşü'ne Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde rekor katılım sağlandı. Yürüyüşün en yoğun günü oldu.
Adalet Yürüyüşü'nün 12'inci gününde CHP'li Çetin Çapan, İstanbul Milletvekili Eren Erdem ve Balıkesir Milletvekili, Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı Ahmet Akın yan yana yürüdü.
CHP'li Çetin Çapan bugünki izlenimlerini YURT Gazetesine değerlendirdi. Çapan Türkiye'de artık tuzun koktuğunu, mızrağın çuvala sığmadığını belirterek günlerdir yürüyenlerde gördüğü inancın kendisini çok duygulandırdığını söyledi.


Adalet Yürüyüşü'ne her kesimden insanın destek verdiğini ifade eden Çapan 'Alevisinden Sunnisine, Atatürkçüsünden sosyal demokratına, ülkücüsünden AKP'nin kuruluşunda yer almış isimlere kadar geniş bir yelpaze bu yürüyüşe destek veriyor. Her kesimden insanla toplumsal dayanışma gelişiyor. AKP'nin bitirtiği adaleti bu halk geri getirecek.' dedi.
Sıcak asfaltta yalın ayakla insanların adalet için yürüdüğünü belirten Çapan 'Bu yürüyüş sonuna kadar devam edecek, ben bugün bu inancı gördüm. CHP liderini ve adaleti İstanbul'da milyonlar karşılayacaktır' dedi.
CHP Balıkesir milletvekili Ahmet Akın da Twitter'dan yaptığı paylaşımda '#herdoğaniçinadalet işte biz bu yüzden yürüyoruz. #AdaaletİçinİstanbulaYürüyoruz #AdaletGelirseBayramOlur bekle bizi istanbul az kaldı' ifadelerini kullandı.

EREN ERDEM ELİNDEN MEGAFONU DÜŞÜRMEDİ

CHP İstanbul milletvekili Eren Erdem bugün de elindeki megafonla türkü ve marşlara eşlik ederken Adalet Yürüyüşüyle ilgili yeni sloganlar da üretti.
http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/3-yasindaki-cocuktan-85-yasindaki-nineye-kadar-her-kesimden-insan-h33422.html

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/