<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 59 günde 59 şehit, hani terör bitecekti?

15 Haziran 2017 Perşembe

59 günde 59 şehit, hani terör bitecekti?
59 günde 59 şehit, hani terör bitecekti?
Koskocaman Başbakan’a ve meydanlarda bangır, bangır bağıran evet verin terör bitecek diyenlere soruyoruz; Bu terörün bitmiş hali mi? Sıradan bir hâl aldı şehit haberleri. Her gün en az bir şehit verirsek bu gün hangisinin haberi veriliyor diye şaşıranlarımız da oluyor. Manşet haberler de kalmadı bir kaç muhalif gazete dışında. Küçük trafik kazaları gibi veriliyor yandaş […]
Koskocaman Başbakan’a ve meydanlarda bangır, bangır bağıran evet verin terör bitecek diyenlere soruyoruz; Bu terörün bitmiş hali mi?
Sıradan bir hâl aldı şehit haberleri. Her gün en az bir şehit verirsek bu gün hangisinin haberi veriliyor diye şaşıranlarımız da oluyor. Manşet haberler de kalmadı bir kaç muhalif gazete dışında. Küçük trafik kazaları gibi veriliyor yandaş medyada.
Alıştırıldık. Ölmeye ve ölümleri seyretmeye alıştırıldık.
Vekillerin tutuklanmasına alıştırıldık. Ama Katar teröristleri destekliyor dersek kıyamet kopar.
17/25 Aralık dosyalarında müthiş bir soygun var dersek vatan haini ilan edilirsin. Bu hırsızlıkları yapanları mahkemeye çıkaralım, halka anlatalım dersen 25 yıl hapis cezası alırsın.
Ama hırsızlığı yaparsan özel korunan bir adam olursun. Devlet hırsızı korur mu?
Devlet katili korur mu? Devlet fetö cüleri korur mu?
peki korumuyor mu?
siz karar verin hırsız suçsuz ama hırsız var diye bağıran suçlu.
Çocuklarımız neden şehit oluyor, hani terör bitecekti? dersen suçlusun.
Mehmet sen öleceksin ki saltanat sürecek efendiler.
59 günde 59 şehit
CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, 16 Nisan tarihinden bugüne kadar geçen 59 günde, tam 59 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu söyledi.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/