<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Muasır medeniyetler bize çok uzak değil, artık ithal ediyoruz

9 Haziran 2017 Cuma

Muasır medeniyetler bize çok uzak değil, artık ithal ediyoruz

Muasır medeniyetler bize çok uzak değil, artık ithal ediyoruz
Sürekli artan Afgan çetelerin icraatları böyle. Daha öncede Mersin’de yaşanan tecavüzlü kaçırma olayı duyulmuştu. 
Ancak bunlar öğrenebildiklerimiz. Kamuoyuna yansımayan çok daha fazla kaçırma, cinayet ve tecavüz olayı var olduğu biliniyor. Bu gidişin sonu daha büyük olaylara gebe. Belli bir yerde öbeklenen Afgan ve Suriyeli mülteciler de kolay para kazanma yolunu tercih ediyorlar. Geldikleri yerlerde de […]
Sürekli artan Afgan çetelerin icraatları böyle. Daha öncede Mersin’de yaşanan tecavüzlü kaçırma olayı duyulmuştu. Ancak bunlar öğrenebildiklerimiz. Kamuoyuna yansımayan çok daha fazla kaçırma, cinayet ve tecavüz olayı var olduğu biliniyor.
Bu gidişin sonu daha büyük olaylara gebe. Belli bir yerde öbeklenen Afgan ve Suriyeli mülteciler de kolay para kazanma yolunu tercih ediyorlar. Geldikleri yerlerde de demek ki aynı şekilde yağmacı ve yasasız bir yaşamları olan bu insanlar, hiç korkmadan cesurca bu işlere başvuruyor ve demekki sonuç alıyorlar ki yaşamlarını sürdürebiliyorlar.
Bu ülkeyi de Afganistan ve Suriye gibi yapmak için son hızla çalışıyor bizi yöneten egemen siyasetçilerimiz. Medeniyet ithalatı dedikleri bu olsa gerek.


AFGANİSTAN uyruklu 58 yaşındaki M.H.M.’nin, 16 yaşındaki oğlu Z.M.’nin kaçırıldığını ve 200 bin dolar fidye istendiğini belirterek Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına şikayetçi oldu.
Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Esenyurt’ta Z.M.’nin tutulduğu siteyi belirleyerek dün düzenlediği operasyonla Z.M.’yi kurtardı.
Çocuğu kaçırdığı belirlenen M.A.M.S. ve E.E. yapılan operasyonda yakalanarak gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen şüpheliler emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli M.A.M.S. ve E.E. çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
AFGAN BABA VA OĞLUNUN KAVUŞMASI POLİS KAMERASINDA
Afganistan uyruklu M.H.M. ve kurtarılan oğlu Z.M.’nin buluşması polis kameraları tarafından görüntülenirken, şüpheli M.A.M.S. ve E.E.’nin adliyeye sevk edilmesi kameralara yansıdı.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/